Assassin’s Creed Valhalla çıkış tarihi belli oldu! Fiyatlar açıklandı!

Ubisoft’un en esaslı oyun serisi olan Assassin’s Creed bir kere daha PC ve konsollarımıza konuk olmaya hazırlanıyor. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz gün Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Valhalla için etkileyici bir tanıtım görüntüsü yayınlanmıştı.

Gerçi yıllar evvel çıkan birinci AC oyunu için yayınlanan tanıtım görüntüsü da oldukça etikleyiciydi. Münasebetiyle oynanış manzaralarını görmeden yorum yapmak çok da hakikat olmayacaktır. Lakin son iki AC oyununu düşünürsek tekrar oynanış müddeti oldukça uzun bir üretimin bizleri beklediğini söyleyebiliriz.

Assassin’s Creed Valhalla çıkış tarihi aşikâr oldu! Fiyatlar açıklandı!

Yeni AC oyununun Vikingler vaktinde geçeceği zati çok öncesinden sızdırılmıştı. Hatta oyunun isminin Ragnarok olacağı bile tez edilmişti. Hakikaten tekrar İskandinav Mitolojisi ile ilgili bir isimle karşılaştık. Valhalla.

Peki Assassin’s Creed Valhalla ne vakit çıkacak? Ubisoft tarafından yapılan açıklamada oyunun 2020 sonlarında çıkacağı belirtilmiş. Lakin sonrasında kimi perakende siteleri Assassin’s Creed Valhalla çıkış tarihi için Kasım ayını işaret etti.

Ayrıca oyunun fiyatı da ortaya çıktı. Epic Games Store üzerinden satılacak olan standart versiyonun fiyatı 269 TL olarak belirtilmiş. Ultimate sürüm içinse 495 TL ödememiz gerekecek. Elbette bu şimdiki fiyatlar. Muhtemelen önümüzdeki Kasım ayında çok daha fazlasını ödememiz gerekebilir.

Bu ortada taban not olarak belirtelim. Assassin’s Creed Valhalla PS4, PS5, Xbox SX, Xbox One, PC ve Stadia için raflardaki yerini alacak.

Başa dön tuşu