Call of Duty: Mobile 8. Sezon, Haftaya Başlıyor

Sezonluk olarak yeni içerikler ile genişlemeye devam eden Call of Duty: Mobile 8. sezon duyurusu bu hafta prestijiyle gerçekleştirildi. Oyunculara sunulacak olan yeni içeriklere ait tüm ayrıntılar ise haberimizde.

Call of Duty serisi konsollar ve PC kadar taşınabilir aygıtlar üzerinde de uzunluk gösteriyor. Bu bağlamda, ana seri kadar bu oyun için de yeni içerikler, dönem sistemine bağlı olarak periyodik nizamda yayınlanıyor. Call of Duty: Mobile 8. dönem içerikleri de en nihayetinde kendisini gösterdi. Ayrıntılar haberimizde.

Call of Duty: Mobile 8. Dönem Geliyor

8 Eylül 2022 Perşembe günü TSİ 03:00 sıralarında Meçhule Seyahat ismiyle başlayacak olan yeni dönem, yeni bir harita, yeni bir destek (perk), yeni Battle Royale sınıfı Igniter ve temalı aktiflik ile gelecek.

Sekizinci dönem ile gelecek olan yeni Ekspres haritası, birinci olarak Call of Duty: Black Ops II oyununda karşımıza çıkmıştı. Yüksek süratli tren transfer merkezinde geçecek olup, tasarımı prestijiyle hem dar koridorlar ve geniş alanlar sunacak. Ayrıyeten hareketsiz trenler sayesinde düşmanlarınızın dikkatini çarçabuk dağıtabilmeniz mümkün olacak.

Yeni destek olacak Spycraft, düşman eşyalarına çökme imkanı sunacak. Dönemlik meydan okumalar aracılığı ile kazanabileceğiniz bu destek sayesinde, kupa sistemini, tel mayını, hava savunma sistemini ve daha birçok şeyi kendi faydanıza kullanabilmeniz mümkün olacak.

Bir öbür değerli yenilik ise Battle Royale için getirilecek ve Savaş Bileti’nin on dördüncü kademesinde açılacak olan Igniter (Ateşleyici) olacak. Bu sınıfın yetenekleri ile yere yanıcı zift döktükten sonra yakarak, düşman operatörlerini birkaç saniye sürecek ateş çemberinin içine sokarak yavaşlamalarını sağlayabileceğiz. Bu sınıfın üniteleri kendi tuzaklarına düşemez iken, ateş ve patlayıcı hasarına karşıda direnç kazanacaklar.

Operasyon: Casus Avı, bu dönemin temalı aktifliği olacak. İsmine uygun olarak bir casus rolüne bürünecek ve çok oyunculu modlar ve Battle Royale oyununda rekabet ederek ipuçları toplayacak ve topladığınız bu ipuçlarını da düşman istihbaratına müdahale etmek için kullanacak ve çeşitli mükafatların de sahibi olacaksınız.

Etkinlik sırasında ayrıyeten Battle Royale tarafında makul düşmanları öldürmeniz de beklenecek. Başarılı olmanız durumunda ise ek ipuçlarına ulaşabileceksiniz. Amaçtaki operatöre eliminasyonlar ve suikastlar ile odaklanırsanız, operatörün yerinin süreksiz olarak haritada işaret edildiği özel bir takip yeteneğine de erişim sağlayabileceksiniz.

Son olarak, yeni içeriklere, özel silah şablonlarına, profil kartlarına, tılsımlara ve COD Puanları’na erişim sağlayabileceğiniz hem fiyatsız hem de fiyatsız Savaş Bileti, özel içeriklerin bulunduğu Kara Kuvvetleri Savaş Bileti Aboneliği, dönemlik meydan okumalar ve oyun içi mağaza güncellemesi de tekrar yeni dönem ile oyunculara sunulacak.

Başa dön tuşu