Açık Dünya Avatar: Generations Oyunu Geliyor

Avatar epey büyük bir marka ve oyundan anime serisine ve sinemasına kadar birçok farklı biçimde karşımıza çıkmıştı. Halihazırda Massive Entertainment tarafından geliştirilmesine devam edilen büyük bütçeli Avatar: Frontiers of Pandora var iken, taşınabilir aygıtlar için bu ay içerisinde yayınlanması planlanan açık dünya Avatar: Generations da duyuruldu.

Açık Dünya Avatar: Generations Oyunu Geliyor!

Square Enix London Mobile ve Navigator Games tarafından Android ve iOS için Avatar: The Last Airbender baz alınarak geliştirilen ve Square Enix tarafından da yayınlanacak olan fiyatsız rol yapma oyunu, Aang, Katara, Sokka, Suki, Toph ve Zuko karakterlerinin Aang’ın yazgısını yerine getireceğimiz öyküsünü anlatacak. Sevilen yerlerin, kıssaların ve olayların bizleri beklediği bizi beklediği oyunda, farklı macera kısımlarında ekip tabanlı savaşların bulunacağı Avatar: Generations, derinlemesine geliştirme ve gruba yeni kahramanlar kazandırma imkanı ile parti özelleştirme sistemi sunacak.

Gelecekte yayınlanacak genişletme paketleri ile de hem geçmiş hem de gelecekteki karakterlerden Korra, Roku Kiyoshi ve dahasının Dört Ulus’un vakit akışı boyunca öykülerini de öğrenme fırsatımız olacakmış.

Bu ay içerisinde öncelikli olarak Danimarka, Güney Afrika, İsveç ve Kanada’da Android ve iOS için yayınlanması, önümüzdeki aylarda da öteki bölgelerde yayınlanması planlanıyormuş.

Şu an için geliştiriciler tarafından Avatar: Generations için fazla bir ayrıntı verilmiş değil. Fakat bu ay içerisinde yayınlanmaya başlanmasına bakacak olursak, oyun hakkında daha çok şey öğrenebilmek için önümüzde fazla bir vakit yok. Gelişmeleri takipte olacağız.

Başa dön tuşu