Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 12 – 18 Aralık

Haftalık olarak sizlerle paylaştığımız, SteamDB sayfasına yansıyan datalar ile ortaya çıkan Steam’de geçen haftanın en çok satanları listesinin bir yenisi daha aşikâr oldu. Yeni çıkan oyunlardan High on Life, Game Pass servisinde olmasına karşın Valve mağazasında önemli bir satış sayısına ulaşmış durumda. Ayrıntılar haberimizde.

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları Aşikâr Oldu

  1. Steam Deck
  2. High On Life
  3. Call of Duty: Çağdaş Warfare II
  4. EA SPORTS FIFA 23
  5. Dwarf Fortress
  6. God of War
  7. Red Dead Redemption 2
  8. Valve Index VR Kit
  9. CRISIS CORE – FINAL FANTASY VII – REUNION
  10. Call of Duty: Çağdaş Warfare II – Vault Edition

12 – 18 Aralık 2022 tarihleri ortasını kapsayan şimdiki listede, tepede bir defa daha değişiklik yaşanmamış iken ikinci sırada tekrar farklı bir isim var: High on Life. Rick and Morty yaratıcısı Justin Roiland tarafından yaratılmış, Squanch Games tarafından da hem geliştirilmiş hem de yayınlanmış olan birinci kişi perspektifinden oynanan oyun, 12 Aralık 2022 Pazartesi günü PC (Steam), Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulmuştu. Birinci günden Game Pass servisine de eklenmiş olan High on Life, en çok satanlar listesine ikinci sıradan ismini yazdırdı.

Önceki haftalarda olduğu üzere üçüncülükte tekrar Call of Duty: Çağdaş Warfare II bizi karşılıyor iken, bir evvelki haftanın yedinci sırasındaki FIFA 23 de üç basamak yükselip dördüncülüğe çıkmış. Beşinci sırada, bir evvelki haftanın ikincisi olan Dwarf Fortress var.

İlk onun altıncı sırasında, bir defa daha geri dönüş yapan God of War bizi karşılıyor. Gerisinden da bir evvelki haftanın sekizinci ve dokuzuncu sıralarında yer alan Red Dead Redemption 2 ile Valve Index VR Kit paketi, aktüel olarak yedinci ve sekizinci sıraya çıkmışlar.

Listenin son iki sırasında ise CRISIS CORE – FINAL FANTASY VII – REUNION ve Call of Duty: Çağdaş Warfare II – Vault Edition yer alıyorlar.

Başa dön tuşu