The Last of Us Part 2 için yeni çıkış tarihi açıklandı

Naughty Dog tarafından geliştirilen ve çıkış tarihi adeta yılan kıssasına dönen The Last of Us Part 2 için yeni bir çıkış tarihi daha duyuruldu.

Hatırlanacağı üzere birinci The Last of Us oyunu 2013 yılında PlayStation 3’ün son demlerinde satışa sunulmuştu. Hem PS3’te hem de PS4’te değerli bir satış başarısı elde eden The Last of Us’ın devam oyunu ise PS4’ün son demlerinde çıkacak üzere görünüyor.

The Last of Us Part 2 için yeni çıkış tarihi açıklandı

Aslında geliştirici stüdyo Naughty Dog, The Last of Us Part 2’yi 2020’nin birinci çeyreğinde satışa sunacaktı. Ancak koronavirüs salgınının tüm dünyayı tesiri altına alması nedeniyle oyun kesimi de güç günler geçirdi.

Pek çok iş kolunda olduğu üzere oyun geliştiricileri de son birkaç aydır konuttan çalışma moduna geçmişlerdi. Haliyle bu durum oyun çıkış tarihlerini geciktirdi.

Bu kapsamdaki oyunlardan birisi de Naughty Dog imzalı The Last of Us Part 2 oldu. Daha evvel 2 kez ertelenen oyun için yeni çıkış tarihi açıklandı. Üretimci takım The Last of Us Part 2 çıkış tarihi için 16 Haziran’ı işaret etti.

Umarız The Last of Us 2 bu sefer hiçbir pürüz çıkmadan konsollarımıza konuk olur.

Başa dön tuşu