I.G.I. Origins Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Hakkında uzun vakittir yeni bir haber alamadığımız I.G.I. Origins, Pre-Alpha oynanış fragmanı ile geri döndü. Şimdilik bir çıkış vakti verilemiyor olsa da, en azından görünürde her şeyin yolunda gittiğini söyleyebiliriz. Ayrıntılar haberimizde.

İlk oyunu 2000 yılı içerisinde çıkmış olan taktiğe dayalı ve birinci kişi bakış açısından oynanan Project I.G.I. serisi, 2003 yılındaki I.G.I.-2: Covert Strike sonrasında uzun müddetli bir sessizliğe gömülmüştü. Bu sessizlik on dört yıl sürmüş ve Toadman Interactive ve Antimatter Games, 2017 yılı içerisinde yeni bir Project I.G.I. oyunu için çalışmalara başlandığı duyurulmuştu. 2019 yılının Mart ayında ise bir müjdeli haber daha almıştık. I.G.I. Origins ismindeki yeni Project I.G.I. oyununun prototip evresine geçilmişti.

Bu açıklamanın üzerinden geçen sekiz ayın sonrasında, Toadman Interactive ve Antimatter Games bizleri sevindiren yeni bir duyuru yaptılar. I.G.I. Origins, PC (Steam), PlayStation 4 ve Xbox One için geliştiriliyor.

Konu olarak Project I.G.I. öncesindeki bir vakitte geçecek olan yeni oyun, bizi 1980 yılındaki Soğuk Savaş periyoduna götürecek. MI6 hizmetinden etkin vazifedeki Regent kod isimli Michael King rolünde olacağız. Dünyanın bir ucundan öteki ucuna götürecek olup topyekun nükleer savaşı engellemeye çalışacağımız bir dizi misyonun üstesinden gelerek, Insitute of Geotactical Intelligence kuruluşunun kökenine kadar uzanacağız.

Bizi bekleyen şiddetli vazifeler sırasında kullanabileceğiniz çok çeşitli silahlar ve teçhizatlar olacak. Dünyayı etkileyecek sonuçları olan olayların gerisindeki gerçeği ortaya çıkartmaya çalışacak iken, hareketlerimiz de dostlarımız ile düşmanlarımız ortasındaki kesin çizgileri belirleyecek.

I.G.I. Origins için Yeni Fragman Ortaya Çıktı

Toadman Interactive ve Antimatter Games tarafından geliştirilmesine devam edilen I.G.I. Origins için yayınlanmış oynanış fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz. Fragmanda, oyunun Pre-Alpha versiyonunun gösterildiğini belirtelim.

Başa dön tuşu