105 TL’lik Total War Shogun 2 ücretsiz oldu! Tıkla indir!

Gerçek vakitli strateji oyunu denildiğinde akla gelen serilerden birisi de Total War diyebiliriz. Kimi oyunlarında Türkçe lisan dayanağı de bulunan seri ülkemizde de sevilerek oynanıyor. Total War serisinin en çok beğenilen oyunlarından birisi de 2011 yılında çıkan Shogun 2’ydi. Pek çok oyun mecrasından olumlu notlar alan imal devrine damga vurmayı başarmıştı.

 105 TL’lik Total War Shogun 2 fiyatsız oldu! Tıkla indir!

2011 yılında çıkmış olmasına rağmen günümüzde hala hayli geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan Total War Shogun 2 kısa müddetliğine fiyatsız oldu. Şayet Steam hesabınız varsa oyunu çabucak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Dilerseniz oyunun sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Normalde Steam’de 105TL’ye satılan Total War Shogun 2, 1 Mayıs tarihine kadar fiyatsız olacak. Münasebetiyle bu tarihe kadar oyunu kütüphanenize eklerseniz oyun büsbütün sizin olacak. Yani dilediğiniz vakit indirip oynayabileceksiniz.

Son devirde Epic Games Store’un hit oyunları fiyatsız olarak verdiğini düşünürsek, Steam’in bu kampanyası bir karşı atak olarak nitelendirilebilir.

Ülkemizde 1 Mayıs itibariyle 3 günlük sokağa çıkma yasağı olacağını düşünürsek bu kampanya bizler için de kıymetli bir fırsat olabilir. Çünkü Total War Shogun 2 ile önümüzdeki hafta sonunu keyifli bir formda geçirebilirsiniz. Bilhassa de RTS şekli oyunlardan hoşlanıyorsanız.

Başa dön tuşu