Yeni State of Play Yayını Bu Hafta Gerçekleştirilecek

Sony Interactive Entertainment, bu hafta yeni State of Play ile karşımıza çıkacağını sürpriz bir açıklama ile duyurdu. Son olarak Haziran ayı içerisindeki yayının akabinde beklentiler yüksek alışılmış ki. Pekala Japon teknoloji devi bu sefer bizlere neler gösterecek? Açıklamanın ayrıntıları haberimizde

Bir mühlet evvel çıkan söylentiler ile aslında bu ay içerisinde bir yayının gerçekleştirileceği argüman edilmişti. Japon teknoloji devi de yaptığı açıklama ile durumu resmiyete kavuşturmuş oldu. Bu da bizler için elbette diğer bir heyecan dalgasının oluşmasına da yol açtı.

Yeni State of Play Yayını Yarın Gerçekleşecek

Bu hafta başlayacak Tokyo Game Show 2022 fuarı öncesinde, sıradaki State of Play yayınının 14 Eylül 2022 Çarşamba günü yani yarın TSİ 01:00 sıralarında düzenleneceği belirtildi. Sunum sırasında şirketin birtakım Japon ortaklarının geliştirmekte olduğu oyunlar hakkındaki son gelişmeleri öğrenecek olmamızın yanı sıra, dünya genelindeki geliştiricilerin de birtakım sürprizlere imza atacağı da söylenmiş.

PlayStation 4, PlayStation 5 ve PlayStation VR2 için satışa sunulacak olan on kadar oyun ile oynanış gösterimlerinin de yapılacağı ve PlayStation Twitch ve Youtube kanalları üzerinden izleyebileceğiniz yeni State of Play, aşağı üst yirmi dakika kadar süreceği söylenmiş.

Şu an için hangi oyunları göreceğimize dair bir ayrıntı bulunmuyor olsa da, beklentiler elbette God of War Ragnarok, Horizon: Call of the Mountain, Marvel’s Spider-Man 2 ve Resident Evil 4 oyunları için oynanışlar görebilmek. Ayrıyeten, her ne kadar şimdilik uzak bir ihtimal olsa da sürpriz bir Silent Hill 2 Remake ve Metal Gear Solid: Twin Snakes Remake duyurusu da beklentilerimizin ortasında yer alıyor. Malum, ortaya çıkan sızıntılar ve söylentiler ile her iki oyunun da geliştirilme evresinde olduğunu öğrenmiştik. Bakalım yeni State of Play sırasında bunlara ait sürpriz gelişmeler yaşanacak mı? Gelişmeleri takipte olacağız.

Başa dön tuşu