God of War Ragnarök Yeni Oyun+ Seçeneğine Kavuşacak

SIE Santa Monica Studio tarafından yapılan duyuru ile God of War Ragnarök Yeni Oyun+ seçeneği geliyor. Ne var ki ‘birazcık’ beklememiz gerekecek. Ayrıntılar haberimizde.

Yeni Oyun+ seçeneği, oyunlar genelinde çok sık olmasa da gördüğümüz bir özellik ve farklı isimlerle karşımıza çıkabiliyor. Özellikle muvaffakiyetim avcılarının yahut güç fantezisi yapmayı seven oyuncuların tercih ettiği Yeni Oyun+, bir oyunu birinci bitirişiniz sırasında açtığınız özelliklerin ve yeteneklerin, topladığınız ve geliştirdiğiniz silahların, dokümanların bir sonraki oynayışınıza aktarılmasını sağlıyor. Haliyle de her şeyi tamamlama fırsatı buluyorsunuz.

God of War Ragnarök Yeni Oyun+ Seçeneği Duyuruldu

Bu özellik 2018 yılında çıkmış olan God of War için de eklendiği için, haliyle Ragnarök için de eklenmesi bekleniyordu. Çıkışının üzerinden bir buçuk ay geçmiş iken, geliştirici stüdyo tarafından beklenen duyuru gerçekleştirildi. Net bir tarih verilmemiş olsa da, önümüzdeki yılın ilkbahar mevsiminde yayınlanacak.

Benzer biçimde Yeni Oyun+ özelliği ayrıntıları da paylaşılmış değil. 2018 yılında çıkmış olan oyuna ücretsiz  bir güncelleme ile eklenmiş olan özellik, yeni özelleştirme seçenekleri, zırh setleri, düşmanlar için yeni akın halleri ve daha pek çok şey ile gelmişti. Emsal halde kapsamlı bir Yeni Oyun+ özelliğini God of War Ragnarök için de bekleyebiliriz. En azından yeteneklerimiz ve silahlarımız için yaptığımız geliştirmeleri, topladığımız eşyaları ve kilidini açtığımız atakları taşıyabileceğimizi kestirim edebiliriz. Gerisi ise SIE Santa Monica Studio tarafından paylaşılacak olan ayrıntılar ile netleşecektir.

God of War Ragnarök Konusu

Hikaye olarak 2018 yılındaki oyunun üç yıl sonrasındaki bir vakitte geçecek olan devam oyunu, dünyanın sona ereceği büyük savaşa hazırlık için Kratos ve Atreus’un hem dokuz diyarın tamamını gezecekleri ve yanıtları bulmaya çalışacakları hem de diyarların güvenliği ile kendi güvenliğimiz ortasında bir ortaya varmak durumunda olacakları bir kuvvetli bir serüveni anlatacak.

Başa dön tuşu