Yeni STALKER 2 Oynanış Fragmanı

GSC Game World, bugün yeni STALKER 2 oynanış fragmanı ile karşımıza çıktı. Uzun bir ortadan sonra, oyunu tekrar görme fırsatımız oldu. Ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.

Bildiğiniz üzere STALKER 2: Heart of Chornobyl oyununun geliştirilme evresi problemlerden meşakkatlere sürüklenmişti. Esasen 2010 yılında duyurulmuş olup, çeşitli nedenlerden ötürü 2012 yılında geliştirilme evresine orta verildikten sonra iptal edilmişti. Altı yıl sonrasında da geliştirilmesine yine başlandığını öğrenmiştik.

Zaman içerisinde, Ukrayna ile Rusya ortasında devam etmekte olan savaşın da tesiri dahil, pek çok defa ertelenen ve PC (Steam) ve Xbox Series için geliştirilmekte olan STALKER 2: Heart of Chornobyl için şimdiki bir çıkış tarihi bulunmuyor. Son olarak Eylül ayında yayınlanan fragmanın akabinde, bugün bir yenisi daha karşımıza çıktı. Çabucak aşağıdan izleyebileceğiniz oynanış fragmanı ile Ukraynalı geliştiriciler, kaydedilen evreyi da göstermiş oluyorlar.

Yeni STALKER 2 Oynanış Fragmanı Detayları

İki buçuk dakika uzunluğundaki fragmanda, senaryo boyunca göreceğimiz yerleri, kullanacağımız ekipmanları ve karşımıza çıkacak olan karakterleri görebiliyoruz. Bunların yanı sıra, çatışma sekansları da dikkat çekiyor iken Unreal Engine 5 motorunun gücü ile görselliğin büyüleyici düzeyde olduğunu söylemeye aslında hiç de gerek yok. Bizleri etkileyici bir oyunun beklediğine kuşku yok. Siz ne düşünüyorsunuz?

STALKER 2: Heart of Chornobyl Hakkında

Birinci kişi bakış açısın, simülasyonun ve endişenin daha evvelden görmediğimiz bir karışımı olacak STALKER 2, Chernobyl, ihraç bölgesinde geçen çizgisel olmayan bir öykü sunacak. Eski yerlerin yanı sıra yeni yerler de göreceğimiz senaryonun akışı boyunca seçimler de yapacakmışız ve bu seçimler hem kısa vadeli hem de global sonuçlara tesir edecek.

Başa dön tuşu