Rainbow Six Siege Konsol Çapraz Platform Desteği Tarihi Verildi

Önümüzdeki ay içerisinde Rainbow Six Siege konsol çapraz platform desteği en nihayetinde geliyor. Yayınlanan yeni Solar Raid Operation görüntüsüne ek olarak, merak edilen ayrıntılar da ortaya çıktı.

Rainbow Six Siege Konsol Çapraz Platform Takviyesi Geliyor

2015 yılının Aralık ayında satışa sunulmuş olan Rainbow Six Siege, ortadan geçen yedi yıllık müddette ağır bir içerik takviyesi görmüştü. Solar Raid Operation ismi verilen yeni dönem ise 6 Aralık 2022 tarihi prestijiyle başlayacak. Fransız yayıncı tarafından verilen ayrıntılara nazaran, yeni bir Battle Pass, yeni bir harita, Kolombiyalı yei bir operatör ve Dereceli 2.0, Square Enix ile sağlanan işbirliği bağlamında NieR Replicant ver.1.22474487139… ve NieR: Automata içerikli kozmetik eşyalar ve yeni güvenlik tedbirleri oyunculara sunulacak.

Yeni dönemin dikkat çeken yanları ortasında, çapraz platform ve evre kaydetme dayanağı bulunuyor. O denli ki artık PlayStation ve Xbox kullanıcıları, Ubisoft Connect aracılığı ile öbür konsoldaki arkadaşları ile grup oluşturabilecekler. Ne var ki her vakit olduğu üzere çapraz platform takviyesi oynama özelliği, tercihe nazaran seçenekler menüsünden kapatılabilecek.

Çapraz evre kaydetme sistemine bağlı olarak, Ubisoft Connect hesabınıza giriş yapabilecek ve kaydettiğiniz kademeyi, biriktirdiğiniz kredinizi ve topladığınız eşyaları kullandığınız platformlarda paylaştırabileceksiniz. Buna ek olarak, yeniden Ubisoft Connect hesabınıza Alfa Paketi ekleyebileceksiniz de.

Bugün Ubisoft tarafından yayınlanan 7. Yıl 4. Operasyon görüntüsünü ve Iana YoRHa NieR: Automata fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Başa dön tuşu