Yeni Skate Oyunu Detayları Ortaya Çıkıyor

Electronic Arts ve Full Circle tarafından yeni Skate oyunu detayları gün yüzüne çıkartıldı. Ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunulacak olan oyun, bir Skate 4 değil. Ayrıntılar haberimizde.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan görüntü ile 2020 yılının Haziran ayı içerisinde duyurulmuş olan skate. için yeni manzaralar paylaşılmıştı. Geliştirilme safhasının erken hem de ileri etaplarından alınan imgeler ile mekanikler ve animasyonlar gözler önüne serilmişti. Şimdilik çıkış tarihi muhakkak olmayan için kapalı beta test kayıtları açılmış iken, bugün yeni bir görüntü ile oyun hakkında daha fazla ayrıntı gün yüzüne çıktı.

Yeni Skate Oyunu Ayrıntıları Heyecan Verici Görünüyor

Full Circle genel müdürü Dan McCullo, stüdyo olarak oyuncuların mümkün olabildiğince düzgün bir tecrübe yaşayabilmelerini ve istedikleri platformlarda benimsedikleri formda oynamalarını istediklerini söylüyor. Bu nedenle de oyunun fiyatsız olmasının yanı sıra hem eski kuşak hem de mevcut jenerasyon konsollar ve PC ortasında tam çapraz platform ve evre kaydetme destekleyeceği resmi olarak onaylandı. Tıpkı durum taşınabilir aygıtlar için de düşünülüyormuş, ancak şimdilik epey erken olduğu söyleniyor.

McCullo sonrasında kelamı devralan Yaratıcı Direktör Cuz Parry, oyunun Skate 4 olarak görülmemesi gerektiğini değerli arz ediyor. Bu oyun ne bir sil baştan imal, ne yenilenmiş sürüm, ne de yine üretim değilmiş. Bununla birlikte bir Skate 4 de görmeyecekmişiz. Haliyle bunu takip eden beş ve sonrası da olmayacak.

Videonun devamında skate. oyununun daima olarak destekleneceğini belirten eser idaresi lideri Isabelle Mocquard, vizyonlarının oynayıp da bitireceğimizden fazla nizamlı olarak geri dönüp de yeni şeyler keşfedeceğimiz bir oyun olduğunu söylüyor. Öteki bir deyişle, dönemlik olarak yeni oynanış elementleri, rötuşlar, yeni içerikler ve etkinlikler planlanıyormuş.

Mocquard’ın yorumuna ekleme yapan genel müdür Dan McCullo, rastgele bir oyun içi ödeme sisteminin de olmayacağını müjdeledi. Yani harita üzerinde para ödeyerek açacağınız bölgeler, fiyatlı ganimet sandıkları yahut oynanışa tesir edecek fiyatlı avantaj paketi olmayacakmış. Zati takımın bu noktada, para harcamanın külliyen seçeneğe bağlı olduğu ve büyük ölçüde kozmetik ve faydalı eşyaların alınabildiği Apex Legends ve öbür ücretiz tanınan oyunlardan esinlendiklerini de kelamlarına ekliyor.

Başa dön tuşu