The Last of Us Part 2 çıkış tarihi sızdı!

The Last of Us efsanesinin devam oyunu The Last of Us Part 2, oyuncular tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Şimdi çıkış tarihi belirli olmayan oyun hakkında daha evvelki varsayımlarında yanılmayan bir analist, tekrar tartışmaları alevlendirecek kıymetli açıklamalarda bulundu. 

The Last of Us Part 2 çıkış tarihi sızdı!
 

Sony’nin yıllardır en çok beklenen ve PlayStation 4’e özel oyunu olan ve E3 2019’un pas geçilmesiyle hakkında pek de haber alınamayan The Last of Us 2 ile ilgili dalın ünlü analistlerinden ZhugeEX değerli bir iddia açıkladı.
 
ZhugeEX’in yayınladığı tahlile nazaran Sony oyunu Standart, Özel, Koleksiyon Versionu ve Ellie Versiyon olarak dört farklı sürümle piyasaya sunacak.

Ayrıca Death Stranding’in çıkış tarihini de tatmin edebilen ZhugeEX, oyunun çıkış tarihini 2020’nin Şubat ayı olarak açıkladı. Bakalım iddialarında ne kadar haklı çıkacak. 

Heyecanlı olduğu kadar da duygusallığıyla sizi mest edecek Last of Us Part 2, sevenleriyle 5 yıl ortadan sonra yine buluşuyor. Naughty Dog’un bir periyoda damgasını vuran oyunu Ellie ve Joel’in destası seyahati için geri dönüyor.

Peki ya siz bu kestirim ortasında ne düşünüyorsunuz? Oyun 2020’nin Şubat ayında gelir mi dersiniz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Başa dön tuşu