Call of Duty Geliştiricilerinden Kratos Aktörüne Cevap Geldi

Son God of War oyunlarında Kratos’a can veren aktör Christopher Judge, Call of Duty Modern Warfare 3’e gönderme yapmasının ardından geliştiricilerden cevap aldı.

The Game Awards 2023 etkinliğinde birbirinden heyecan verici duyuruların verilmesine ve yılın enlerinin ödüllerine kavuşmasına şahit olduk. Oldukça keyifli geçen etkinlikte, belli başlı mizahi göndermelerin de yapılması da tüm eğlencenin tuzu biberi oldu desek yalan olmaz. Fakat Call of Duty: Modern Warfare 3’ün geliştiricileri, kendilerine yönelik yapılan bir göndermeyi havada bırakmamayı tercih etti.

Söz konusu gönderme, Kratos’a hayat veren Christopher Judge’dan geldi. Ödülünü alan ve bunun ardından konuşmasını yapan seslendirme sanatçısı, X (Twitter) üzerinde Call of Duty geliştiricilerinden birtakım cevaplar aldı.

“Daha kötüsünü duymuştuk”

Sahnedeki Christopher Judge, geçen yıl olduğu gibi uzun bir konuşma yapmayacağını, fakat bu konuşmanın bile CoD Modern Warfare 3’ün hikâye modundan uzun olduğunu söyledi. Sonrasında kalabalık arasında gülme sesleri yükselmeye başladı.

Tweet

Eski geliştiricilerden Ajinkya Limaye, bu göndermenin “komik” olduğunu fakat tüm istatistiklerde CoD’un God of War serisini (muhtemelen hepsinin istatistikleri toplansa bile) “yok ettiğini” ve bunun aynı derecede komik olduğunu söyledi. Limaye daha sonra bu paylaşımını silse de hayranlar, diğer paylaşımlarının altında kendisine sürekli cevaplar yazıyor.

Başa dön tuşu