Yeni Redfall Fragmanı Yayınlandı

Yeni Redfall fragmanı yayınlandı. Duyurulduğu günden beri sabırsızlıkla çıkması beklenen oyuna dair yeni ayrıntılar edindiğimiz fragmanı kaçırmamanızı öneriyoruz.

Dishonored ve Wolfenstein oyunları, Prey ve son olarak DEATHLOOP ile karşımıza çıkmış olan Arkane Studios, şu anda PC (Steam), Xbox One ve Xbox Series için geliştirilmekte olan Redfall ile ilgileniyor. Bu yıl çıkması beklenir iken önümüzdeki yılın birinci yarısına ertelenen oyun için yeni tanıtımlar yapılmaya devam ediliyor.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz ayın Xbox & Bethesda Games Showcase sunumunda yine karşımıza çıkmış olan Redfall hakkında daha fazla bilgi edinmiştik. Tercihen tek başımıza yahut üç arkadaşımız ile vampir lejyonuna karşı uğraşa vereceğimiz bir kıssa bizleri bekliyor olacak.

Yeni Redfall Fragmanı Neler Sunuyor?

Bethesda ile Arkane Studios, yayınladıkları yeni fragman ile biraz daha fazla bilgi sunmaya devam ettiler. Genel oynanış dinamiklerinin yanı sıra karakterlerimizin de güçlerini görme fırsatı bulduğumuz Welcome to Redfall’a (Redfall’a Güzel Geldiniz) aşağıdan göz atabilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Redfall Hakkında

Hikayeye nazaran Massachusetts eyaletindeki oyuna ismini veren ada kentinin, bilimsel araştırmanın aksi gitmesi sonucu ortaya çıkan bir vampir lejyonu tarafından kuşatılması ve güneşin engellenip adanın dış dünyadan kopartılmasını bahis alıyor. Hala evrimleşme etabında olup kentin kökünü kurutma maksadında olan bu lejyonlara karşı uğraş edeceğimiz oyunda, kendi kadromuzu oluşturuyoruz.

Prey oyunundaki Talos I uzay istasyonunun ve Dishonored oyunundaki Dunwall kentinin kısım dizayncıları tarafından oluşturulmuş olan Redfall açık dünyasında, kent merkezinden ormanlara kadar tarikat üyelerinin dış karakolları ve doğaüstü psişik alanlarda gayret edecek ve gizemleri çözmeye çalışacağız.

Başa dön tuşu