Lacoste ve Minecraft İşbirliği Gerçekleştirdiler

Lacoste ve Minecraft işbirliği duyuruldu. Bu işbirliği kapsamında hazırlanacak olan saatlerin, ülkemizde dağıtımcılığı Saat&Saat tarafından yapılacak. Ayrıntılar haberimizde.

Mojang tarafından geliştirilmiş ve 2011 yılında satışa sunulmuş olan Minecraft, oyun dünyasının en tanınan oyunlarından bir tanesi olmaya devam ediyor. Kısa müddette tanınan hale geldikten sonra birçok farklı platformda da uzunluk gösteren Minecraft, 2021 yılı prestijiyle iki yüz otuz milyondan fazla satılmış ve aylık yüz kırk milyondan fazla etkin oyuncu sayısına ulaşmıştı.

Geçmişte Halo, Mass Effect, Fallout, Adventure Time ve Star Wars dahil birçok ünlü marka ile işbirliğine gidilmiş ve Minecraft için farklı içerik paketleri hazırlanmıştı. Artık de bir diğeri gündeme geldi. Bu kez Lacoste ile bir işbirliği kelam konusu olacak.

Lacoste ve Minecraft İşbirliği Detayları

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, Lacoste X Minecraft saati oyun tutkunları ve koleksiyoncularla buluşturuyor. Sonlu sayıda üretilen bu özel tasarım, seçili Saat&Saat mağazalarında ve Saat&Saat adresindeki online mağazada satışa sunuluyor.

Bir oyunun içinde kaybolma fikrinden ilham alan bu özel saat, hayatımızın her anında oyunsever olmanın ehemmiyetini ve farklı oyunların kıymetini vurguluyor. Minecraft logosunu ikonik Lacoste timsahının piksellerine ayrılmış bir versiyonuyla birebir kadranda buluşturan saatin silikon kayışı siyah-beyaz baskılarla zenginleşiyor. Son derece fonksiyonel olan bu saatin ortaya koyduğu sade görünüm ve çizgiler, Lacoste’un ikonik sportif estetiğine çağdaş bir yorum getiriyor. Saatin kadranında bulunan gün ve tarih göstergeleri, minimalist 24 saatlik bir alt bölme ile birleşiyor.

Saat&Saat Hakkında

Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden asla taviz vermeyen, profesyonel bir idare anlayışla büyümesini sürdürdü. 2006 yılında perakende kesimine adım atan Saat&Saat, 2016’da dünya markası Welder’in tüm haklarını satın aldı ve birebir yıl Wesse markasını da portföyüne ekledi. 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans muahedesini yaptı. 2020 yılında ise Jacques Philippe markasını kendi bünyesine katıp, U.S. Polo Assn. markasının da 34 ülkede üretim ve satış haklarını alarak küresel arenaya adım attı. 2021 yılında Milano X Change markasının da haklarını satın alan Saat&Saat; RaymondWeil, Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Michael Kors, Guess, Fossil, TommyHilfiger, Lacoste, Diesel, DKNY, Skagen üzere dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor.

Başa dön tuşu