Yeni Pokemon GO Türkiye Sonbahar Etkinliği Duyuruldu

Üç büyük ilimiz kapsamında, yeni Pokemon GO Türkiye sonbahar etkinliği duyuruldu. Önümüzdeki ay içerisinde gerçekleştirilecek olan yeni etkinlikler kapsamında, eğitmenler bir kez daha buluşacaklar. Detaylar haberimizde.

Popüler mobil oyunu, Mart ayı içerisinde ülkemiz pazarına da girdikten sonra, Ankara, İstanbul ve İzmir illerimizde bir dizi topluluk etkinliği gerçekleştirmişti. Sonbahar mevsimine girmemizin ardından, bu etkinlikler tam gaz devam ediyor. Yapılan açıklama şöyle;

Yeni Pokemon GO Türkiye Sonbahar Etkinliği Geliyor

Pokemon Go Türkiye’de düzenleyeceği etkinliklerle Pokemon severlerle buluşuyor. Özel oyun içi bonusları, hediyeleri ve Pikachu ile tanışma fırsatını yakalamak için Pokemon Go herkesi düzenleyeceği ücretsiz sonbahar etkinliklerine davet ediyor.

İstanbul, İzmir ve Ankara’daki Pokemon severler özel Pokemon GO sonbahar etkinliğinin bir parçası olarak bir dizi ayrıcalığın keyfini çıkarıyor. Etkinlik, yüz yüze Pikachu buluşması, oyun içi bonuslar, Pokemon GO’da parti şapkalı Pikachu’yu yakalama fırsatı ve daha fazlasını içeriyor.

Bu etkinliklerle, Pikachu ilk kez Pokemon GO’dan çıkıp yüz yüze buluşma için Türkiye’ye geliyor! Katılımcılar, Pikachu ile tanışmanın hemen ardından eğlenceli görevleri tamamlayarak çıkartma ve rozet gibi Pokemon GO temalı hediyeler kazanmanın keyfini çıkarabiliyor. Etkinlikten ayrılmadan önce herkes ikonik Fare Pokemon ile fotoğraf da çektirebiliyor.

Ücretsiz olarak yüz yüze gerçekleştirilecek olan etkinlikler; 12 Kasım’da Istanbul Akasya AVM, 16 Kasım’da İzmir Agora AVM ve 18 Kasım’da ise Ankara Armada AVM’de yer alacak. Etkinlik süresi boyunca Pokemon GO’nun sosyal medya hesapları üzerinden yapılacak hediye çekilişleriyle sonbahar rüzgarı etkisini online platformlarda da göstermeye devam edecek.

Etkinlik ve sürprizler hakkında güncel bilgileri takip etmek için Pokemon GO blog sayfasını ve Pokemon GO Türkiye resmî sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Başa dön tuşu