PS Store bahar kampanyası! Bu indirime bu oyunlar kaçmaz!

Son günlerde oyun severlerin canını en çok sıkan etkenlerden birisi de PlayStation Türkiye’nin mevcut indirimlerini sonlandırması olmuştu. Bir de üstüne üstlük neredeyse tüm Avrupa’a uygulanan Mart indirimlerinin Türkiye’yi es geçmesi oyun severleri düzgünden uyguna kızdırmıştı.

Neyse ki PlayStation Türkiye bahar indirimlerini es geçmedi. Hali hazırda pek çok oyun PlayStation Store üzerinden yüzde 60 indirimle satılmaya başlandı.

Biz de PS Store bahar indirimleri kapsamında hit oyunları okurlarımız için bir ortaya getirme kararı aldık. Malum PS Store bir oyun okyanusu. Bu oyunlar ortasında yeterlisi var, berbatı var. Eskisi var, çok eskisi var. Hasebiyle indirim kampanyasına göz atmadan evvel aklınızda birkaç sağlam oyun olursa bütçeniz açısından da yeterli olabilir.

PS Store İlkbahar indirimi kapsamında pek çok oyunda kıymetli indirimler yapıldı. Pek çok tanınan oyunun fiyatı 200 TL’nin altına indi. Hatta daha düne kadar 400TL istenen PES 2020 fiyatı 84 TL’ye kadar düştü.

Kısacası bu korona günlerinde PS Store bahar kampanyası oyun severlere ilaç üzere gelecektir. Artık lafı daha fazla uzatmadan sizleri PS Store bahar kampanyası kapsamındaki öne çıkan indirimlerle başbaşa bırakalım.

İşte PS Store bahar kampanyası indirimleri!

FIFA 20 — 171.60 TL

Star Wars Jedi: Fallen Order — 179.00 TL

Death Stranding — 179.00 TL

Başa dön tuşu