Xbox üyelik fiyatlarında büyük indirim!

Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız Xbox Gold Live ve Xbox Game Pass / Ultimate Pass haberi ile ilgili Microsoft Türkiye’den resmi açıklama geldi. Türkiye’deki Xbox ve PC sahiplerini sevindiren açıklamaya nazaran Xbox oyun abonelik fiyatlarında büyük indirim yapıldı.

Xbox üyelik fiyatlarında büyük indirim!

Xbox oyuncuları için aylık Game Pass üyelik fiyatı 59 TL’den 29,99 TL’ye inerken, bilgisayar için Game Pass aylık üyelik fiyatı 28,99 TL yerine 14,99 TL’ye oyuncularla buluşacak. Live Gold üyelikte de indirime gidilirken, aylık fiyatı 59 TL’den 29,99 TL’ye düşürüldü. Tüm Xbox üyeliklerini tek bir platformda birleştiren Xbox Game Pass Ultimate’a ise aylık 84,99 TL yerine 44,99 TL’ye sahip olunabilecek. Xbox Game Pass, PC için Game Pass, Live Gold ve Game Pass Ultimate platformlarında uygulanacak yeni fiyatlar 15 Eylül’den itibaren geçerli olacak.

PC ve konsol oyuncularından gelen geri bildirimlere kulak vererek Türkiye’ye özel yeni fiyatlar belirleyen Microsoft, Xbox platformu üyelerini keyifli edecek gelişmelere imza atıyor. Tüm dünyada olduğu üzere ülkemizde de büyük ilgi gören ve üye sayısı giderek artan Xbox platformları Game Pass, PC için Game Pass, Live Gold ve Game Pass Ultimate, Türkiye’ye mahsus ve yüzde 60’a kadar inen yeni fiyatlarıyla oyun severlerin kalbinde tekrar taht kuruyor.

Live Gold yıllık üyelik fiyatı yüzde 60 düşürüldü!

Xbox oyuncularının 500’den fazla online oyunu birlikte oynamasını sağlayan ve üyelerine her ay 4 yeni oyun ikram eden Xbox Live Gold platformunun yıllık fiyatı %60’lık bir düşüşle 439 TL’den 179,99TL’ye, aylık fiyatı ise 59 TL’den 29,99 TL’ye indiriliyor. En gelişmiş çoklu oyuncu ağı olan platform, yenilenen üyelik fiyatları ve fiyatsız sunduğu oyunların yanında, %50 ile 70 ortasında değişen dijital oyun indirimleri de sunuyor.

PC ve konsol için Xbox Game Pass üyelik fiyatlarında büyük avantaj!

Her ay yenilenen varlıklı içeriğine oyuncuların büyük ilgi gösterdiği ve 100’den fazla her tipten kaliteli Xbox One ile Xbox 360 oyununa sınırsız erişim sunan konsol için Xbox Game Pass’in aylık fiyatı 59 TL’den 29,99 TL’ye inerken, yıllık fiyatı ise 359,99 TL olarak belirlendi. Bilgisayar için Game Pass aylık üyelik fiyatı 28,99 TL yerine 14,99 TL’ye oyuncularla buluşurken, yıllık üyelik 179,99 TL olarak gerçekleşecek. Sonlu bir mühlet için ise birinci defa üye olacaklara özel 3 aylık 28,99 TL fırsatı sunuluyor. Platforma, Gears, Forza Horizon, Sea of Thieves üzere Xbox’ın özel oyunların en yeni sürümleri çıktıkları gün ekleniyor. Platform, 100’lerce oyun ortasında Devil May Cry 5, Forza Horizon 4, PES 2019, Metro Exodus, PUBG ve Tomb Raider serisine konut sahipliği yapmaya devam ediyor.

Sınırlı bir mühlet için Xbox Game Pass Ultimate iki aylık üyeliği yalnızca 11.80 TL!

Game Pass, PC için Game Pass ve Xbox Live Gold üyeliklerinin hepsini bir ortada avantajlı fiyata sağlayan Game Pass Ultimate’in 1 aylık üyeliği 84,99 TL’den 44,99’TL’ye inerken ekstra bir kampanyayla birinci sefer üye olacaklara 2 ay için sırf 11.80 TL’ye sunuluyor. Bu fiyata Xbox Game Pass Ultimate üyesi olan oyuncular, piyasaya sürülmesinden 4 gün evvel ister konsolda ister bilgisayarda Gears 5’i oynayabilecek. Ayrıyeten Game Pass üyeleri Gear 5’in standart sürümüne sahip olurken Xbox Game Pass Ultimate üyeleri 6 Eylül prestijiyle Gear 5 Ultimate Edition sürümünü oynayabilecek.

Başa dön tuşu