PUBG Mobile En Karanlık Gece modu başlıyor!

Tencent Games ve PUBG Corporation, PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Mobile (PUBG mobile) için 0.12.0 içerik güncellemesinin tam sürümünü yayımladı.

PUBG Mobile En Karanlık Gece modu başlıyor!

Güncellemenin değerli bir modülü olarak, oyuncular En Karanlık Gece’ye girecek ve zombilerle savaşarak şafağa kadar hayatta kalmaya çalışacaklar. İzleyici modu, Survive Till Dawn oynanış güncellemeleri ve öbür yenilikler fiyatsız güncellemenin bir modülü olarak App Store ve Google Play’de yerini aldı.

Tamamıyla yeni bir oyun tipi olan En Karanlık Gece’de, oyuncuların zombi düşman dalgalarını bir gece boyunca savuşturarak hayatta kalmak için savaşmaları gerekiyor. Oyuncular üç sisli gecenin her birindeki zombi akınlarıyla karşılaşmak için haritaya paraşütle inmek yerine, haritadaki rastgele noktalara yerleştirilecek. Bu sefer, oyunda “Tavuk yemeği” kazanılmayacak ve oyuncular gerektiğinde birlik oluşturarak, birbirlerine yardımcı olabilecekler.

Tencent Games, PUBG Corporation ve Capcom, 2018’in sonunda birlikte çalışarak Resident Evil 2 içeriklerini PUBG Mobile’a korkutucu Survive Till Dawn moduyla taşıdı. Oyunun 0.12.0 güncellemesi, bu modu yeni silahlar, zıplayan zombiler, zombi köpekler, oynanış düzeltmeleri ve daha fazlasını ekleyerek yenileniyor.

PUBG Mobile , App Store ve Google Play’den fiyatsız olarak indirilebiliyor.

Başa dön tuşu