Popüler oyuna güncelleme geldi

Geçtiğimiz günlerde erken erişime açılan ve dünya çapında milyonlarca kullanıcının oynamaya başladığı Taleworlds Entertainment tarafından geliştirilen Mount & Blade II: Bannerlord ilk yamasını aldı. Oyundaki birçok kusurun düzeltildiği güncelleme ile 8 yıldır beklenen oyun daha kararlı hale geldi.

Popüler oyuna yama geldi

Teknolojioku olarak bizim de oynamaya başladığımız ve birçok yanılgının olduğunu gördüğümüz oyuna gelen bu güncelleme yanılgıların birçoğunu düzeltiyor. Gelen güncelleme oyundaki bu kusurları düzeltse de bebek olarak oynama özelliğini kaldırdı. Oyunun birinci sürümünde bulunan bebek olarak oynama özelliği gelen yama ile birlikte büsbütün kaldırıldı. Açıkçası bu özelliğin neden konduğunu biz de anlayamamıştık.

Gelen güncelleme Mount & Blade II: Bannerlord‘daki günlük atölye gelir hududu ise 200 olarak belirlendi. Daha evvel bu biçim bir hudut yoktu ve kahramanımızı çalıştırarak sınırsız para kazanabiliyorduk.

Öte yandan gelen güncellemelenin hala erken erişimde olan oyunun temel yanlışlarını düzelttiğini ve hala öbür yanılgıların olabileceğini belirtelim. Şayet Mount & Blade II: Bannerlord oyununu oynuyor ve niyetlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz aşağıdaki yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Başa dön tuşu