Yerli MOBA Oyunu Hit and Boom için Alfa Testi Başladı!

Funverse Games tarafından geliştirilen yerli MOBA oyunu Hit and Boom, alfa testi ile oyuncuların beğenisine sunuldu. Bu tıbbın değerli temsilcileri olan League of Legends, DOTA 2, Heroes of the Storm ve Apex Legends’dan esinlenilen ve PC (Epic Games Store ve Steam) üzerinden yayınlanacak olan oyunun kapalı alfa testine Steam üzerinden erişim talebinde bulunabiliyorsunuz. Ayrıntılar haberimizde.

Yerli MOBA Oyunu Hit and Boom Geliyor!

Funverse Games daha evvel oyunları milyonlarca indirilmiş deneyimli takımıyla MOBA alanında savlı eserler yayınlamaya hazırlanıyor. Öncelikle PC, daha sonra 2023 planları içerisinde taşınabilir ve konsol platformlarına da çıkacak oyunları ile kullanıcıların gönüllerini çalmaya hazırlanıyor.

Maceraya katıl!

Hit and Boom Alfa Testine katılmak için kayıt formunu doldurmanız kâfi. Sonrasında mailinize yollanacak kod ile Steam platformu üzerinden oyunu kütüphanenize ekleyip oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıyeten alacağınız sonlu sayıdaki kodlardan arkadaşlarınızı davet edebilmeniz için ekstra kodlar, birinci kayıt olan 1000 bireye ikram edilecektir. Formu doldur, oyunu birinci deneyen sen ol!

Alfa Test devrinde neler olacak?

Alfa test periyodu, büsbütün oyunun birinci sürümünü deneyeceğimiz faal bir geliştirme süreci olarak ilerleyecek. Geliştiricinin beklentisi, oyundaki kusurların ya da eksikliklerin bulunabileceğini göz önünde bulundurmanız ve Hit and Boom’un geliştirilebilmesi için takıma geri dönüş sağlamanız. Bu sayede Hit and Boom’u sizlerin de istediği en üst noktaya çıkarabiliriz.

Oyunu deneyimlediğimiz Alfa test periyodu boyunca Funverse Games’in yalnızca sizlere özel mükafatları olacak:

* Her Boombot ve silah için “Godlike” Siyah Kostümler: Bu kostümler yalnızca alfa sürecinde oyunu deneyen şahıslara verilecek. 6 haftalık bir mühlet boyunca günlük giriş mükafatı olarak kostümlerinizi alabileceksiniz. Aldığınız tüm siyah kostümler hesabınızda kalacak.

* Discord, Reddit, vb. toplumsal medya platformlarında “Alfa Tester” etiketi

* Oyun içi “Alfa Tester” çerçevesi ve isim etiketi

* Arkadaşlarınızla oyunu deneyimleyebilmeniz için fazladan steam anahtarlarını sizlere ileteceğiz (İlk 100 kişi sınırlı).

* Özel Çekilişlere İştirak Hakkı

Hit and Boom Hakkında

Hit and Boom, Battle Royale modu dahil olmak üzere türlü oyun modlarıyla oyunculara yenilik getirmeye çalışan MOBA çeşidinde bir oyundur. Süratli ve etkin oyun yapısına odaklanan Hit and Boom’u ister arkadaşlarınla istersen de başka oyuncularla üçer kişilik ekipler halinde deneyimleyebilirsin. Dilediğin Boombot’u seçip savaş tarzına nazaran istediğin silahı kuşanabilirsin. Farklı kadro kompozisyonları ile rakiplerine üstünlük kurabilirsin.

Hit and Boom cihanında her şey, bulunduğumuz cihanda mitolojilerin günümüze kadar ulaşabilmeleri ile başlıyor. İnsanların yaradanlara olan inançlarının gitgide azalmasından ötürü mitolojik rabler güçlerini kaybetmeye başlamıştı. İnsanları kendilerine karşı tekrardan inançlı hale gelmesi için çeşitli yollar deneseler de çok başarılı olamadılar. İlerleyen vakitlerde ise MothTech isminde şirket yaradanlara bir teklif ile çıkageldi: Bir Savaş Arenası.

MothTech, yaradanlara güçlerini sergileyebilecekleri bir arena vadediyordu. Muahedeye nazaran rabler MothTech’e güçlerinden bahşedecekti. MothTech ise bu tanrısal güçlerle Boombot isminde çeşitli robotlar tasarlayacaktı. Mitolojiler bu robotlara uygun silahlar üreterek arenada vefatına savaşacaklar ve kazanan mitolojinin silahı, gücünü kanıtlamış olacaktı.

İlk olarak 4 mitoloji bu fikri kabul etti ve şirketleşerek silahlarını üretmeye başladı. Bu şirketler Olympos Labs, Valhalla Industries, Amun Syndicates ve Kayra Corps’tu. Birinci silahlar üretildi ve savaş arenasına inildi. Beşerler bu türlü bir şov için arenayı hınca hınç doldurmuştu. İlahlar ilgiden mutluydu ve kazanmak için her şeylerini ortaya koymaya kararlılardı. Artık sıra mitolojileri için arenaya inen savaşçılardaydı.

Başa dön tuşu