Xbox Live sayesinde 20 bin dolar kazanabilirsiniz!

Microsoft bu kuşakta Xbox One ile aradığını bulamadı. Bir evvelki jenerasyonda Xbox 360 ile muazzam bir satış başarısı gösteren konsol devi, tıpkı başarıyı bu kuşakta sergileyemedi. Yapılan pazarlama yanlışları ve konsola özel oyunların Windows platformunda yayınlanması, PS4 ile Xbox One ortasındaki farkın açılmasına neden oldu.

Son olarak geçtiğimiz günlerde 2017 yılında satışa sunulan Nintendo Switch’in de satış sayıları bazında Xbox One’ı geride bıraktığı tez edilmişti.

Xbox Live sayesinde 20.000 dolar kazanabilirsiniz

Tüm bu aksiliklere rağmen bu jenerasyonda tek kırılmayan konsolun da Xbox One olduğunu hatırlatmak gerekiyor. Microsoft bu hususta kendisine o kadar çok güveniyor ki konsol sisteminde açık bulana ödül dağıtacağını belirtmişti. Artık birebir durum aylık abonelik paketi Xbox Live için de geçerli.

Microsoft, Xbox Live üzerinde rastgele bir açık ya da sorun bulanlara 500 dolar ile 20 bin dolar ortasında ödül dağıtacağını duyurdu. Yani ödülünüz, bulduğunuz açığa nazaran şekillenecek diyebiliriz. Şayet bulduğunuz açık ya da kusur Microsoft tarafından kayda paha bulunursa 20.000 doların sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz mevzu hakkındaki tüm ayrıntılara buradan göz atabilirsiniz.

Bu ortada geçtiğimiz günlerde açıklanan Xbox Live Gold Şubat oyunları listesine de buradan bakabilirsiniz.

Başa dön tuşu