GeForce Now Abonelik Ücretleri Yeniden Zamlanıyor!

Ülkemizde de bayağı tanınan olan NVIDIA tarafından oyunculara sunulan bulut oyun servisi GeForce Now abonelik ücretleri için artırım gelişmesi ile karşımıza çıktı. Pekala aktüel fiyatlar ne kadar olacak? Ayrıntılar haberimizde.

Avrupa ve Kuzey Amerika bölgelerinde Mac için 2017 ve PC için de 2018 yılı içerisinde faaliyete gelmiş olan GeForce Now, haftalık olarak yeni oyunlar ve dahası ile güncelleniyor. NVIDIA Tesla ekran kartlarının kullanıldığı servisin kütüphanesinde bulunan oyunları, son teknoloji bir sistem yerine yüksek süratli internet kontağı ile güçlü ekran kartları ve işlemciler sayesinde RTX ve DLSS takviyeli olarak üst düzey kalitede oynayabiliyorsunuz. Ayrıyeten Freestyle, Highlights ve Ansel uygulamaları kullanılabildiğini de söyleyelim.

2021 yılının Mart ayı prestijiyle sunucularının ülkemizde de faaliyete geçtiği ve halihazırda PC, Mac, destekleyen televizyonlar, Chromebook, Android ve iOS üzerinden erişim sağlayabildiğiniz GeForce Now servisi ile ilgili üzücü bir haber geldi. Bu yıl içerisinde birkaç sefer zamlanan abonelik hizmetleri için, 2023 yılına girmeden ortaya bir artırım daha sıkıştırıldı.

Yeni GeForce Now Abonelik Fiyatları Ne Kadar Olacak?

22 Aralık 2022 Perşembe günü prestijiyle yansıtılacak olan artırım sonrası yeni abonelik fiyatları şöyle olacak;

  • 1 Aylık Premium Paket – 120 TL yerine 140 TL
  • 3 Aylık Premium Paket – 270 TL yerine 300 TL
  • 6 Aylık Premium Paket – 480 TL yerine 520 TL
  • 12 Aylık Premium Paket – 840 TL yerine 960 TL

Belirtilen tarihe kadar alacağınız paketler ve paket yenilemeleri mevcut sayılar üzerinden fiyatlandırılacak. Haliyle, şayet aboneliğinizi yenilemek üzere bir fikriniz var ise bu fırsatı kaçırmamanızı değerle tavsiye ediyoruz.

Başa dön tuşu