Geçtiğimiz ayın en çok satan PlayStation 4 oyunları

Sony geçtiğimiz ay PS Store üzerinden en çok satan oyunları açıkladı. Malum artık oyun severlerin birden fazla kutulu yani fiziksel oyunlar yerine dijital oyunlara yöneliyor. Zira dijital mağazalarda daima bir indirim kelam konusu. Hal bu türlü olunca pek çok oyunu daha ucuza da almak mümkün oluyor.

Geçtiğimiz ayın en çok satan PlayStation 4 oyunları

Özellikle de kelam konusu PlayStation 4 olduğunda PS Store avantajını göz gerisi edemeyiz. Sony’nin hizmete sunduğu aile paylaşımı sayesinde alınan tek bir oyunu iki farklı aygıttan da oynayabiliyorsunuz. Böylelikle her manada oyunun maliyeti yarı yarıya düşmüş oluyor.

Peki PS Store’da geçtiğimiz ayın en çok satan oyunları hangileriydi? Sony tarafından açıklanan rapora nazaran, 2013 yılında çıkan GTA V geçtiğimiz ay da PS Store’da tepedeki yerini korudu. Artık lafı daha fazla uzatmadan sizleri geçtiğimiz ayın en çok satan PlayStation 4 oyunları listesi lie başbaşa bırakalım.

Ufak bir taban not. Bu sıralama Türkiye’nin de ortasında bulunduğu Avrupa kıtasında satılan oyunlar baz alınarak yapılmıştır.

Grand Theft Auto V
The Witcher 3: Wild Hunt
EA SPORTS FIFA 20
EA SPORTS UFC 3
Call of Duty: Çağdaş Warfare
Real Farm
DRAGON BALL Z: KAKAROT
Minecraft
TEKKEN 7
Rocket League
STAR WARS Battlefront II
Need for Speed Heat
Marvel’s Spider-Man
Red Dead Redemption 2
ARK: Survival Evolved
TOM CLANCY’S RAINBOW SIX SIEGE
STAR WARS Jedi: Fallen Order
Need for Speed
Gran Turismo Sport
Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Başa dön tuşu