World War 3 Redline Operasyonu Başladı

World War 3 Redline Operasyonu, açık beta testinin sona ermesinin akabinde başladı. Kore Tarafsız Bölgesi ve Gobi Çölü haritalarını getiren yeni operasyonun ayrıntıları haberimizde.

The Farm 51 tarafından geliştirilmiş ve The 4 Winds Entertainment tarafından da yayınlanan üçüncü dünya savaşı temalı oyun, 2018 yılının Ekim ayı içerisinde Erken Erişim evresi ile oyuncuların beğenisine sunulmuştu. Bu yılın başlarında Türkçe lisan dayanağı de kazanmış olan taktiksel nişancı oyunu için, Eylül ayı içerisinde açık beta ile fiyatsız modele geçiş de müjdelenmişti.

Bu hafta yapılan yeni duyuru ile açık beta testinden çıkışın yapıldığı ve Redline Operasyonu için düğmeye basıldığı resmiyet kazandı. İki yeni haritanın oyunculara sunulduğu operasyonun ayrıntıları şöyle;

World War 3 Redline Operasyonu, Açık Beta Sonrasında Başladı

WW3’nin oyun dünyasını geliştirecek ve çatışmayı kızıştıracak global operasyonlarının birincisi Redline Operasyonu artık aramızda! Bu yeni Operasyon, uluslar ve yerler çerçevesinde tasarlanmış içerik güncellemeleriyle yeni çatışma alanlarını içeriyor, üstelik iki yeni haritayla: Kore Tarafsız Bölgesi ve Gobi Çölü.

Kore Tarafsız Bölgesi, Kuzey ve Güney Kore’yi birbirinden ayırır. İki taraftan da okyanusla sarılı bu hudut sınırı, 250 km uzunluğundadır. Hududun iki tarafı da askerler, dikenli teller, mayınlar, ağır silahlar ve öbür caydırıcı usullerle korunur. Kore Tarafsız Bölge Haritası Özellik Tanıtımı‘nda harita ile ilgili daha çok bilgi edinebilirsiniz. Gobi çölü ise değişik bir macera sunuyor World War 3 severlere. Gobi Çölü Haritası Özellik Tanıtımı dünyanın en büyük 6 çölünden biri olan Gobi’nin tozlu yollarında tarafınızı bulabilmek için yeterli bir yol haritası sunuyor.

Yeni haritaların yanında, yeni özellikler ve oyun modları, oyun tecrübesi iyileştirmeleri, savaşın seyrini değiştirmenize yardımcı olacak yeni silahlar, savaş takviyeleri ve araçlar üzere ek oyun içerikleri de Redline Operasyonu’nu daha da alımlı kılan geliştirmeler olarak karşımıza çıkıyor. World War 3’nin 1. yılında gelen birinci Global Operasyon, Redline Operasyonu’nu 2023 yılında üç farklı Operasyon daha takip edecek.

World War 3’yi oynamak büsbütün ücretsiz! Redline Operasyonu’nun başlamasıyla oyuncular özel mükafatlar içeren Savaş Bileti’ni de bugün prestijiyle satın alabiliyorlar. Oyuncular bu güncellemelerle, uğraşları tamamlayarak operatörler, silahlar ve savaş takviyeleri için özelleştirme seçenekleri içeren 50’den fazla fiyatsız ve premium ödül kademesinin kilidini açabilecekler.

Başa dön tuşu