The Witcher 3’te Gerçekçilik Sınırları Zorlandı

Digital Dreams, tekrar muazzam bir sonuca imza attı. Yüzden fazla mod ile The Witcher 3’te gerçekçilik sonları zorlandı. Pekala ortaya nasıl bir sonuç çıktı? Ayrıntılar haberimizde.

Mod üreticisi dostu geliştiriciler ve yayıncılar olsun, satışa sundukları oyunlar rahatlıkla deneme tahtasına döndürülebiliyor. Haliyle “Acaba şu karakter bu oyuna gelse nasıl olurdu?” ve “Şu modları yüklesem nasıl bir sonuç alırım?” dahil birçok sorunun karşılığını alabiliyoruz. Hem de o modlar, harcanan emekler boşa gitmeden hayatına devam edebiliyor. Evet, sana söylüyoruz Rockstar Games.

The Witcher 3’te Gerçekçilik Sonları Görsel Şölen Yaşattı

Bildiğiniz üzere Digital Dreams Youtube kanalı, bir evvelki kuşakta değil de mevcut jenerasyonda çıkmış üzere görünen Red Dead Redemption 2, Grand Theft Auto 5 ve daha birçok tanınan için yaptığı deneylerin sonuçlarını paylaşmış ve ağzımızı açık bırakmıştı. Bu haberimizde, The Witcher 3: Wild Hunt’te sonların zorlanması durumunda nasıl bir sonucun çıkacağı görme gururuna nail oluyoruz.

Reshade Işın İzleme ve yüzden fazla modun yeni The Witcher 3: Wild Hunt görüntüsünde, ayrıyeten BlitzFX ön plana çıkartılmış. BlitzFX, çağdaş görsellik sunum tekniklerini oyuna entegre eden grafiksel bir revizyon mod paketi oluyor. Gölgelendirmeleri keskinleştirmesinin yanı sıra, güneşin ve suyun sunumunu ve bitki örtüsü ile ton haritalamayı uygunlaştıran bu paket, öbür kimi içerikler ile desteklenmesi durumunda mükemmeller yaratabiliyor ve gözlerimize görsel şölen yaşatabiliyor.

BlitxFX’in yanı sıra, içerik üretici Digital Dreams tarafından Phoenix Lighting Mod ile Beyond All Limits Reshade Ray Tracing Mod ile kullanmış. Ayrıyeten kullanılan yüzden fazla modun listesine de buradan göz atabilirsiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt Hakkında

Açık dünya oynanışa yeni bir soluk getiren aksiyon-rol yapma oyunu, 2015 yılı içerisinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One ve geçtiğimiz Ekim ayında da Switch için satışa sunulmuştu. CD Projekt RED tarafından Hearth of Stone ve Blood and Wine genişletme paketleri dahil içerik manasında bir epey desteklenen The Witcher 3: Wild Hunt, bir mühlet sonra Türkçe arayüz ve lisan dayanağına de kavuşmuştu.

Oyunun konusuna nazaran Nilfgaard İmparatorluğu Kuzey Krallığı’na saldırarak büyük bir tahribata yol açıyor. Geleceğin ne getireceğiniz bilinmediği bir vakitte, dünya büyük bir kaosun içerisindeyken daha karanlık ve daha ölümcül bir güç ortaya çıkıyor. Wild Hunt (Vahşi Av) ismi verilen bu uhrevi güç bilhassa bir kişiyi aramaktadır. O da kendisini Geralt’a adanmış olan kişisel bir Mukadderat, Geralt’ın akrabası olduğunu düşündüğü bir ruhtur.

Başa dön tuşu