American Truck Simulator hafta sonu Steam’de ücretsiz sunuldu!

Euro Truck Simulator geliştiricileri tarafından hazırlanan American Truck Simulator hafta sonu için kullanıcılara Steam’de fiyatsız sunuldu.

American Truck Simulator hafta sonu Steam’de fiyatsız sunuldu!

Euro Turck Simulator’ın geliştiricisi SCS Software tarafından geliştirilen American Truck Simulator bu hafta sonunda kullanıcılara fiyatsız olarak sunuldu. Bilhassa Euro Turck Simulator severleri keyifli edecek olan bu haber ile kullanıcılar hafta sonu American Truck Simulator oyununu deneme fırsatı bulacak. Ülkemizde de epey büyük bir ilgi gören Euro Turck Simulator oyunundan sonra kullanıcılara hafta sonu için fiyatsız sunulan American Truck Simulator’ü satın almak isteyenler oyunu hafta sonunda %75 indirim ile alabilecekler. İndirimle birlikte oyunun satış fiyatı 59 TL’den 14,75 TL’ye indirilmiş.

İndirimli olarak kullanıcılara sunulan oyunun geliştiricisi kaya oluşumları ve öbür arazi özelliklerini daha gerçekçi olarak sunmak için yeni bir prosedür geliştirdiklerini ve bu oyunda bu özelliklerin daha fazla fark edilebilir olacağı belirtiliyor. Utah DLC paketi kullanıcılara sunulan oyunda New Mexico, Oregon ve Washington üzere birçok DLC paketi de indirimli bir halde sunuluyor.

American Truck Simulator sistem gereksinimleri

American Truck Simulator sistem ihtiyaçları olarak çok gelişmiş özellikler gerektirmiyor. İşlemci olarak Dual Core CPU 2,4 GHz, 4 GB RAM kâfi oluyorken, grafik olarak GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000) ve 3 GB depolama alanı oyunu oynayabilmeniz için hayli kâfi. Oyunu fiyatsız olarak denemek yada satın almak için Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu