Deathloop’un Goldenloop Güncellemesi Detaylandırıldı

Geçtiğimiz yıl içerisinde PC ve PlayStation 5 için yayınlanmış olan Arkane Studios tarafından geliştirilen oyun, yarın prestijiyle Xbox Series kullanıcılarıyla da buluşacak. Halihazırda ön-yükleme yapabildiğiniz Deathloop’un Goldenloop güncellemesi de beraberinde yeni bir fragman ile indirilebilir oldu.

Halihazırda ön-yükleme yapabildiğiniz güncelleme ile oyuna eklenecek olan çapraz platform desteği ile PC, PlayStation 5 ve Xbox Series kullanıcılar çevrimiçi olarak birbirlerinin oyununa katılabilecekler.

Deathloop’un Goldenloop Güncellemesi Neler Getiriyor?

Bunun dışında, amacınızı yavaşlatan ve başını karıştıran Fugue yeteneği ile gelecek. Bu yetenek beraberinde keşfetme ile bulabileceğiniz dört geliştirme de içerecek. Coda için tesir mühleti uzayacak, Earworm ile bir yüzeye Fugue mayını yapıştırabileceksiniz, Discord sayesinde maksadınız müttefiklerine düşman olacak ve gayenin vefatı durumunda Fugue yakınlarındaki düşmanların hasar görmesini sağlayacak olan Syncopation.

Goldenloop güncellemesi ile yeni silah olan HALPS Prototype, yeni düşman tipi olan Paint-Bomber, Julianna karakterinin Masquerade yeteneği için dört yeni geliştirme de oyuncuları bekleyecek. Bunlardan bir tanesi, azami üç yapay zeka karakterini işaretleyebileceğiniz Ensemble, bir yapay zeka karakteri üzerinde Masquerade kullanır iken sıhhatinizi doldurabilmeye imkan tanıyan Mend, Expose ile bir yapay zeka karakteri Masquerade’den etkilenip de ölür yahut Colt’u tespit eder ise Colt işaretlenecek, Masquerade kullanırken hasar alırsanız bunu güce döndüren Incognito.

Son olarak, bahsi geçen güncelleme ile on dokuz yeni biblo da oyuna ekleniyor. Ne var ki bu ikisi bir ortada olacağı söylenen biblolar, bütün yeteneklerin mevcut olan iki adedinde bir ortaya getirildiği cinsten olacak.

Deathloop Konusu

Hikayeye nazaran Colt ve Julianna ismindeki rakip iki suikastçı Blackreef adasında gizemli bir vakit döngüsüne kapılmış durumdadırlar. Bu bağlamda da birebir günü ebediyen tekrar tekrar yaşamaktadırlar. Colt olarak tek kaçış yolu ise gün sıfırlanmadan evvel sekiz kilit amacı suikast ile öldürmek. Bu süreçte, her bir gün size bir şey öğretecek iken yeni yollar deneyecek, istihbarat toplayacak ve yeni silahlar ve yetenekler bulacak ve döngüyü kırmak için elinizden geleni yapmaya çalışacaksınız.

Başa dön tuşu