World War 3, Açık Beta Sürümü ile Ücretsiz Oluyor!

Resmi açıklama ile World War 3, ücretsiz modele geçiş yapacak. Bu da demek oluyor ki, dileyen herkes indirip oynayabilecek. Bahse ait olarak yapılan açıklamanın ayrıntıları haberimizde.

The Farm 51 tarafından geliştirilmiş ve The 4 Winds Entertainment tarafından da yayınlanan World War 3, 2018 yılının Ekim ayı içerisinde Erken Erişim basamağı ile oyuncuların beğenisine sunulmuştu. Vakit içerisinde yapılan geri dönüşler ile gelişmeye devam eden oyun, bu yılın başlarında Türkçe lisan dayanağı de kazanmıştı.

Bir dizi kapalı beta testinin akabinde, bugün yapılan yeni açıklama ile önümüzdeki hafta başlayacak olan Açık Beta sürümü ile World War 3 oyununda fiyatsız modele geçiş yapılacak. The 4 Winds Entertainment ve The Farm 51 tarafından yapılan açıklamanın ayrıntıları şöyle;

World War 3, Fiyatsız Modele Geçiş Yapıyor

The 4 Winds Entertainment (T4W) olarak, birinci büyük çaplı oyunumuz World War 3’nin Açık Beta sürümünün Türkiye’de yayınlandığını duyurmaktan memnunluk duyuyoruz. Steam üzerinden fiyatsız modele geçiş yaparak oyun severle buluşan Word War 3 Açık Beta sürümü üzerinden fiyatsız modele geçiş yapacak bu Açık Beta sürümü, geliştirici takım için büyük bir dönüm noktasını temsil ediyor. World War 3 Açık Beta Testi (ABT) yeni içerik güncellemesi ve yenilenmiş Smolensk haritası ile Steam’de oynaması fiyatsız modele geçerek 29 Eylül 2022 tarihinde oyun severlerle buluşacak. Kapalı Beta Testi sahipleri ise 26 Eylül 2022 tarihinden itibaren oyuna daha erken erişme bahtı yakalayacak. Ayrıyeten 29 Eylül prestijiyle, Türkçe seslendirme dahil tam yerelleştirme ve lokal para ünitesi takviyesinin de Açık Beta sürümüne girmesiyle, oyun severler Türk Lirası üzerinden çok daha avantajlı satın alım yapabilecekler.

The Farm 51 tarafından geliştirilen World War 3, dünyanın dört bir köşesinde savaşabildiğiniz, taktiksel, çevrimiçi ve oyunculu bir FPS oyunu. Oyun severlere heyecanlı bir macera sunan World War 3’de ekip bazlı çalışmalar yürüterek, geniş silah, araç, teçhizat ve dron kullanımıyla düşmanı alt etmek oyunun temel motivasyonunu oluşturuyor. “T4W’de, hem bu oyunla, hem de geliştirme evresindeki başka projelerimizle başarmak istediğimiz, gereğince hizmet alamayan bölgelerle dünyanın geri kalanı ortasındaki boşluğu doldurmak ve oyunları birer kültür köprüsü olarak kullanmak” kelamlarıyla T4W’ün rolünü anlatan TW4 Eser Pazarlama Müdürü Uğur Ülger, bu maksadın ardında yatan temel nedenini de şöyle söz ediyor: “Yerel oyuncuların, lokal sunucular ve yerelleştirilmiş içerik ile global oyuncularla birebir düzeyde bir tecrübe yaşamasını istiyoruz.”

The Farm 51 stüdyosu, World War 3 ile kendilerine has taktiksel oynanışı ve oynanabilir gerçekliği birleştirdi. Ayrıyeten, The 4 Winds Entertainment takımıyla ortaklaşa çalışarak çağdaş Türk ve Arap ordularından esinlenen birinci eklentiler dahil bölgesel oyuncuların ilgisini çekecek oyun içi özelleştirme seçenekleri oluşturdu. World War 3; GCAM 18+, NMC 16+, PEGI 16 ve ESRB T (Genç) derecelendirmelerine sahip. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek ve oyunu nasıl indirebileceğinizi öğrenmek için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu