Death Stranding çıkış tarihi ve oynanış videosu!

Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Kojima Productions, Death Stranding 8 Kasım 2019’da PlayStation 4 için çıkış yapacağını duyurdu ve oynanış manzaralarının de yer aldığı sekiz dakika uzunluğunda yeni bir fragman yayınladı.

Death Stranding çıkış tarihi ve oynanış videosu!

Açık dünya aksiyon oyunu Death Stranding Sony’nin E3 basın konferansında PlayStation 4 için duyuruldu ama konsolun baş mimarı Mark Cerny tarafından yapılan açıklamalara nazaran bir sonraki PlayStation konsoluna da çıkacak.

Oyun hakkında hala çok fazla bilgiye sahip değiliz. Şu ana kadar Death Stranding ile ilgili paylaşılan tüm görüntüler ve bilgiler oyun hakkında pek ayrıntılı bilgi vermiyor. Oyunun tanıtım yazısında yer alan bilgilere nazaran; Efsanevi oyun imalcisi Hideo Kojima tarafından geliştirilen bu oyunda eşsiz bir seyahate çıkın.

Ölümün gelgitlerinin her yerde pusuda beklediği ölümcül ve gizemli dünyaya meydan okurken personel Sam Bridges’i oynayın. Death Stranding; Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lindsay Wagner, Léa Seydoux ve Guillermo del Toro’nun yer aldığı yıldız takımıyla eşsiz ve unutulmaz bir oyundur. 

Buna ek olarak Kojima Productions tarafından geliştirilen üretimi ön sipariş veren kullanıcılara PlayStation 4 dinamik teması, PlayStation Network avatarı (Chibi Ludens) ve şu oyun içi öğeler (Altın “Sam” güneş gözlüğü, altın zırh, altın şapka ve sürat arttıran giyilebilir altın iskelet) sunulacak.

Peki ya siz Death Stranding için heyecanlı mısınız? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Başa dön tuşu