Call of Duty: Vanguard 7 Gün Ücretsiz Oynanabilecek

Activision ve Sledgehammer Games tarafından sunulan yeni bir fırsat ile Call of Duty: Vanguard 7 gün müddetle ücretsiz oynanabilecek. Ne yazık ki ana senaryo modu bu kapsama dahil değil. Ayrıntılar haberimizde.

PC (Battle.net), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series üzerinde bugün prestijiyle başlayacak olan aktiflik, 26 Temmuz 2022 Salı günü TSİ 18:00 sıralarında sona erecek. Bu süreçte, Mercenaries of Fortune dönemi ile gelen USS Texas 1945 haritası, Blue Point Gun Game ve Shi No Numa modları dahil, bütün mevcut haritalar ve modlar ile Multiplayer ve Zombies Playlist’lerine erişim hakkınız olacak.

Call of Duty: Vanguard 7 Günlüğüne Fiyatsız Oldu

USS Texas 1945 birinci olarak Call of Duty: WWII oyununda karşımıza çıkan klasik birçok oyunculu mod haritası oluyor. Blueprint Gun Game de yeni dönem ile gelmişti. Yapmamız gereken, on sekiz farklı silahı kullanarak maçı kazanmak. Halihazırdaki silahımız ile bir oyuncuyu öldürdükten sonra, farklı bir silaha geçip bir oyuncu daha öldürmemiz gerekiyor.

Shi No Numa ise cins tabanlı klasik bir Zombies tecrübesi sunuyor. Bir söylentiye nazaran, bataklığın derinliklerinde Von List ile Kortifex the Deathless ortasındaki bağı kopartabilecek bir kalıntı bulunuyor. Vazifemiz ise mucize silahı inşa etmek, kalıntıyı bulmak ve Kortifex’in geçmişinin sırlarını ortaya çıkartmak.

Ücretsiz deneme süreci boyunca, Sphere, Mayhem, Shipment ve Das Haus dahil yirmiden fazla Multiplayer haritasını ve Team Deathmatch, Domination, Hardpoint ve Arms Race dahil hem klasik hem de yeni modları da deneyebilmemiz mümkün olacak.

Call of Duty: Vanguard Konusu

1945 yılında geçen kıssaya nazaran, Berlin kentinin düşünün akabinde hayatta kalan ve yeni bir Hitler bulma arayışında olan Nazi kümesi Dördüncü Reich’in yürüttüğü Project Pheonix operasyonunun ardındaki gerçeği açığa çıkartmaya ve sona erdirmeye çalışıyoruz.

Başa dön tuşu