Valorant 5. Bölüm 2. Kısım, Haftaya Başlıyor

Valorant için 5. Kısım 2. Kısım, önümüzdeki hafta prestijiyle başlayacak. Yakın bir vakit evvel yapılan açıklama ile yeni kısmın ne vakit başlayacağı da netlik kazandı. Ayrıntılar haberimizde.

Daha çok League of Legends ile tanınan Riot Games, aşina olduğumuz çeşidin dışına çıkarak Valorant ile karşımıza çıkmıştı. Unreal Engine 4 ile geliştirilmiş olan fiyatsız çok oyunculu taktiksel FPS oyunu, 2 Haziran 2020 tarihinde PC için yayınlanmıştı. Kısa mühlet içerisinde dünya genelinde tanınan hale gelen Valorant, hem aktiflik hem de içerik manasında da daima olarak takviye görmeye devam ediyor.

Yakın bir vakit evvel Riot Games tarafından yapılan açıklama ile beşinci kısım ikinci kısmın başlama tarihi ve oyunculara sunulacak olanlar ayrıntılandırıldı. Açıklama metni şöyle;

Valorant 5. Kısım 2. Kısım Ne Vakit Başlayacak?

Riot Games’in taktiksel nişancılık oyunu VALORANT, oyuncularına rekabet dolu bir tecrübe yaşatmaya yenilikleriyle devam ediyor. Birinci çıkış tarihinden itibaren çeşitli güncellemelerle heyecanın dozunun her an arttığı VALORANT’ta, 23 Ağustos itibariyle 5. Kısım: 2. Kısım oyuncularla buluşuyor.

FPS severlerin yeni gözdesi VALORANT’ta, içinde birçok yenilik barındıran 5. Kısım: 2. Kısım başlıyor. Yeni kısımla birlikte oyunculara yesyeni bir kaplama seti sunuluyor.

CHAMPIONS 2022

Sınırlı sürüm Champions 2022 kaplaması, göz alıcı özellikleriyle üst seviye oyuncuları ödüllendiriyor ve gerçek bir Şampiyon olmanın ne manaya geldiğini yansıtıyor. Bu yılın kaplaması, özel bir tasarım ve Şampiyon Haresi’ne eklenen iki yeni özelliği içeriyor. Bu özelliklerden birincisi, her 5 skorda bir evrimleşen (en fazla 25 skor) bir görsel efekt, başkası ise en az 25 skor ile skor tablosunun tepesindeysen ortaya çıkan saklı bir kelebek bıçak özelliği. 23 Ağustos – 21 Eylül tarihleri ortasında Champions 2022 Koleksiyonu’ndan elde edilen gelirlerin net %50’si turnuvaya katılan ekiplere aktarılacak. Bu sonlu sürüm bir koleksiyon, yani Rotasyon Mağazası’na ya da Gece Pazarı’na bir daha gelmeyecek.

Tema Hedefleri

Heveslendirici, Rekabetçi, Hırslı, Cüretkâr, Şekil Sahibi, Sade

Temel Özellikler

Görsel Efektler, Skor Efektleri, Özel Bitiriş Animasyonu, Şampiyon Haresi, Ateşleme Sesi, İnceleme Efekti ve Müzik

Silahlar:

  • Phantom
  • Kelebek Bıçak (yakın dövüş)

Bedel Kademeleri:

  • Seçkin Seri Aşaması

Paket Bilgilendirmesi:

Bedel: 6265 VP

İçindekiler:

  • Champions 2022 Phantom
  • Champions 2022 Kelebek Bıçak
  • Champions 2022 Silah Uğuru
  • Champions 2022 Oyuncu Kartı
  • Champions 2022 Spreyi

Seviyeler

Champions 2022 Kelebek Bıçak (Yakın Dövüş)

1. Düzey – Champions 2022 özel model tasarımı

2. Düzey – Özel altın rengi görsel efekt geçişleri, kelebek bıçak animasyonları ve döngüsel animasyonlar

3. Düzey – Bu düzey, aşağıdaki üç özelliğe sahip “Şampiyon Haresi”ni içermekte:

– Oyundaki en fazla skor oyuncudayken, kelebek bıçağın sınırları altın renginde parlar (beraberlik sayılmaz)

– Her 5 skorda bir, bıçağın tasarımı “evrimleşir” ve kırmızı kristal kesimleri kademeli olarak bıçağı doldurur, 25 skorda bıçak büsbütün dolar sunucu kesiti

– Oyuncu, en az 25 skor olacak halde oyundaki en çok skora sahip olduğunda gerçek bir şampiyon olmanın ne manaya geldiğini yansıtan özel bir inceleme animasyonu kazanır

Champions 2022 Phantom

1. Düzey – Champions 2022 özel model tasarımı, Champions 2022 logosu, parlayan kırmızı mermiler, özel nişangâh

2. Düzey – VCT Kıvılcım logosu biçiminde özel namlu ateşi efekti, art planda Champions 2022 müziğinin çaldığı özel inceleme animasyonu, özel ateşleme sesi, skor alındığında parlayan Champions 2022 logosu

3. Düzey – Özel bitiriş animasyonu ve vefat sancağı

4. Düzey – Bu düzey, aşağıdaki iki özelliğe sahip “Şampiyon Haresi”ni içermekte:

Oyundaki en fazla skor oyuncudayken, Phantom’un sınırları altın renginde parlar. (Beraberlik sayılmaz)

Her 5 skorda bir, silahın tasarımı “evrimleşir” ve kırmızı kristal modülleri kademeli olarak tüfeği doldurur, 25 skorda tüfek büsbütün dolar.

Başa dön tuşu