Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu PC için Ekim’de Çıkacakmış

Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu PC tarihi bir sefer daha sızdırıldı. Görünüşe nazaran daha evvelce haberdar olduğumuz Ekim tarihi hakikat üzere. Ayrıyeten Epic Games Store üzerinden ön-sipariş ile alacaklara da özel bir Fortnite armağanı verilecek. Ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.

Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu PC çıkış tarihi hala resmi olarak belirlenebilmiş değil. Geçtiğimiz yılın Eylül ayı içerisinde duyurulmuş ve bu yılın Ocak ayında PlayStation 5 için çıkmış olan paket Epic Games Store ve Steam versiyonları için, bu vakte kadar yaşanan sızıntılar ile farklı farklı tarihlerin verildiğini görmüştük. Ne yazık ki Sony Interactive Entertainment yahut Naughty Dog tarafından bir açıklama gelmediğinden ötürü, gönül rahatlığı ile takvimimize işaret koyamıyoruz.

Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu PC için Ekim’de Mi Çıkacak?

Bir hatırlatma yapmak gerekirse, Haziran ayı içerisinde SteamDB sitesindeki Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu sayfasında daha evvelce belirtilen 15 Temmuz 2022 tarihi 19 Ekim 2022 olarak değiştirilmişti. Epic Games Store üzerinde ortaya çıkan fakat daha sonradan kaldırılan tarih ise yeniden buna işaret etti. Görünüşe nazaran koleksiyon paketi sahiden de Ekim ayı içerisinde PC kullanıcıları ile buluşacak.

Çıkış tarihine ek olarak, açıklama kısmında yer alan bir öbür ayrıntıya nazaran de Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu bu ay içerisinde ön-siparişe açılacakmış. Şayet çıkışından evvel satın alırsanız, Sully’nin deniz uçağına benzeri bir planöre sahip olabileceksiniz.

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu Hakkında

Son macerasının üzerinden birkaç yıl geçen emekli servet avcısı Nathan Drake, hırsızlar dünyasına geri dönmek zorunda kalır. Drake’in öldüğü sanılan kardeşi Sam, canını kurtarmak için Drake’ten yardım istemek üzere yine ortaya çıkarak ona reddedemeyeceği bir macera teklifinde bulunduğunda baht de davetini yapar. Drake’in bu en büyük macerası onun fizikî sonlarını, kararlılığını ve en nihayetinde sevdiklerini kurtarmak için neleri feda etmeye hazır olduğunu sınayacak.

Kaptan Henry Avery’nin uzun vakit evvel kaybolmuş hazinesinin peşine düşen Sam ve Drake, Madagaskar ormanlarının derinliklerindeki korsan kenti Libertalia’yı bulmak üzere yola koyulacak. Avery’nin servetinin peşinde çıktıkları bu seyahat onları orman adalarından uzak kentlere ve oradan da karla kaplı zirvelere götürecek olan dünya çapında bir maceraya dönüşecek.

Uncharted: Kayıp Miras Hakkında

Chloe Frazer, kadim bir yapıtı kurtarmak ve acımasız bir savaş çığırtkanından uzak tutmak için ünlü paralı asker Nadine Ross’dan yardım almalı ve Ganesh’in Altın Fildişi’ni bulmak üzere Hindistan’ın Batı Gat dağlarına gitmelidir. Chloe, şimdiye kadarki bu en büyük seyahatinde geçmişiyle yüzleşmeli ve kendi mirasını bırakmak için neleri feda edeceğine karar vermelidir.

Başa dön tuşu