Harry Potter: Quidditch Champions Duyuruldu [Video]

Warner Bros. Games, yeni Harry Potter oyunu Harry Potter: Quidditch Champions’ı resmen duyurdu. Bu oyun, Hogwarts Legacy’de bulunmadığı için tepki çeken quidditch oyununa odaklanacak. Oyunun ne zaman çıkacağı bilinmiyor.

Warner Bros. Games’in birkaç ay önce yayınladığı Harry Potter oyunu Hogwarts Legacy‘nin çok büyük bir eksiği vardı. Bu eksik, Harry Potter roman ve filmlerinde gördüğümüz quidditch isimli kurgusal bir spor aktivitesinin bulunmamasıydı. Evet, Hogwarts Legacy oyuncuları uçan sopaların üstüne binip, rakipleriyle mücadele edemiyorlardı.

Yaşanan yeni bir gelişme, quidditch’in Hogwarts Legacy’de neden bulunmadığını ortaya koydu. Warner Bros. Games, yeni bir Harry Potter oyunu olan Harry Potter: Quidditch Champions‘ı resmen duyurdu. Çok oyunculu bir yapıya sahip olan bu yeni oyun, sadece quidditch’e odaklanacak. Oyuncular, rakiplerle quidditch oynama imkanı yakalamış olacaklar.

Dileyen herkes, test aşamasının bir parçası olabiliyor

Harry Potter: Quidditch Champions

Warner Bros. Games tarafından yapılan açıklamalarda, Harry Potter: Quidditch Champions isimli oyunun Hogwarts Legacy’den bağımsız olacağı açıklandı. Yani Hogwarts Legacy’yi satın almayan oyunseverler de Harry Potter: Quidditch Champions’ı satın alıp oynayabilecek. 

Çıkar Çıkmaz Satış Rekorları Kıran Hogwarts Legacy, Popülaritesini Hızla Kaybediyor: Oyuncu Sayısı Bir Ayda 9 Kat Düştü!

Warner Bros. Games, Harry Potter: Quidditch Champions için resmi bir çıkış tarihi paylaşmadı. Ancak oyunun hem PC hem de konsollarda oynanabileceğini biliyoruz. Üstelik PC sürüm için bir test programı da başlatılmış durumda. Buradaki bağlantıyı kullanarak yaptıracağınız kayıt işleminden sonra, Harry Potter: Quidditch Champions’ı diğer gerçek oyuncularla test etme şansı yakalayacaksınız. 

Harry Potter: Quidditch Champions için hazırlanan tanıtım videosu

Başa dön tuşu