Ücretsiz Dying Light 2 Chapter 2 İçerikleri Yayınlandı

Geçtiğimiz ay yapılan duyurunun akabinde, ücretsiz Dying Light 2 Chapter 2 içerikleri de bütün oyuncuların erişimine açıldı. Birçok yeniliğin geldiği ikinci kısım ile ilgili ayrıntılar haberimizde.

Techland, artık bildiğimiz ismiyle Bloody Ties genişletme paketini ertelediğinde Chapters ismi altında oyuncular ile buluşturacağı içerik bütünlerini de duyurmuştu. In the Footsteps of a Nightrunner ismi altında yayınlanan ve casus ve rütbe sisteminin, vazifelerin, mükafatlar ve yeni düşmanların eklendiği birinci kısmın akabinde, bugün prestijiyle ikinci kısım de fiyatsız olarak PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series platformlarında eş vakitli olarak yayınlandı.

Ücretsiz Dying Light 2 Chapter 2 İçerikleri Neler?

Kasım ayına kadar devam edecek olan ikinci kısmı, A Huntress And A Hag ismiyle erişilebilir oldu ve yeni bir casus, yeni düşmanlar, yeni silahlar ve yeni mükafatlar içeriyor.

Bahsi geçen yeni casus, The Huntress kod isimli Shen Xiu olacak. En tehlikeli enfeksiyonlu düşmanların izini sürmek ve avlamak konusunda yetenekli avcılardan oluşan Hunters topluluğunun önderi olacak Shen Xiu, uzak uzaklıklı silah kullanmada da hayli uzmanlaşmış.

Yeni kısımdaki düşmanlarımız Banshee varyasyonu olan ve hem gün ışığına hem de mor ötesi ışığa sağlam olan Hag ve Hag enfeksiyonu kapmış olan ve olağan insanlardan neredeyse ayırt edilemeyen Plaguebearer olacak. Plaguebearer’ları ayırt edebilmek için hayatta kalma duyumuzu devreye sokmamız gerekecek.

Techland tarafından verilen bilgiler doğrultusunda, yeni casus ve düşmanlarımızın dışında, Ballista Bow ve Basher ismiyle yeni silahlar ve düşmanlarımızı tuzaklar yahut uzak aralıklı silahlarla yahut rastgele bir darbe almadan bertaraf etmemiz durumunda da çeşitli mükafatlar kazanabilmemiz de mümkün olacak.

Son olarak, her ne kadar ikinci kısım başlamış olsa da birinci kısmın içeriklerine de hala erişim sağlayabileceksiniz.

Başa dön tuşu