God of War Ragnarök’teki Thor Savaşından Bir Kesit Sızdırıldı!

Yeni God of War oyununu büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor. Lakin hiç elbet ki God of War Ragnarök’teki Thor savaşı daha da büyük merakla bekleniyor. Yaşanan sürpriz bir sızıntı ile savaşın bir kısmı ortaya çıktı. Ayrıntılar haberimizde.

Hatırlayacağınız üzere 2018 yılındaki oyunun finalinden sonraki sahnede, konuta döndüğümüzde, Thor bizi ziyarete geliyordu. Bunun en önemli sebebi, çay içmek ve birkaç muhabbetin belini kırmak için değildi elbette. Oğulları Magni ve Modi ile yaşadığımız olaydı.

Bahsi geçen sahnenin akabinde, oyuncular olarak devam oyunda Thor ile savaşacağımıza kesin gözü ile bakıyorduk. Esasen Eylül ayı içerisinde gerçekleştirilen State of Play canlı yayınının finalinde gördüğümüz God of War Ragnarök fragmanında da bu savaşa dair çok kısa iki kesit görmüştük. Bu, elbette devam oyunu için sabırsızlığımızı daha da arttırmıştı.

God of War Ragnarök’teki Thor Savaşı Beklediğimize Değecek!

Nors macerasını kapatacağımız yeni God of War, 9 Kasım 2022 tarihinde satışa sunulacak. PlayStation 4 ve PlayStation 5 için geliştirilme süreci tamamlanmış olan oyun için, bildiğiniz üzere yakın bir vakit evvel birinci bakış içerikleri yayına verilmişti. Üzerinden çok geçmeden, Kratos ve Thor savaşı ile ilgili kısa bir kesit de Youtube üzerinden sızdırıldı.

Tahmin edebileceğiniz üzere savaş sırasında bahis, Magni ve Modi’ye geliyor. Sahnenin devamında ise Kratos’u babalık anlayışı istikametinden eleştiren Thor, “Sen de benim üzere bir yok edicisin.” dedikten sonra cazibeli ile yere seriyor. Ne var ki bundan pek de tatmin olmamış üzere görünen Thor, “Hayır, işimiz daha bitmedi diyorum! Gerçek seni görene kadar gitmiyorum. Ayağa kalk!” diyerek Kratos’u yerden kaldırıyor. Aslında kısa bir müddet sonra da görüntü sona eriyor.

Görünüş nazaran, bizleri oldukça tansiyonlu ve heyecan dolu bir savaş bekliyor. Birinci müsabaka anını ve görüntünün devamında nelerin olduğunu görebilmek için, şunun şurasında on yedi gün kaldı.

Başa dön tuşu