Türk Oyunu Ex Natura, Yakında Erken Erişime Açılacak

Türk oyunu Ex Natura, Kasım ayı içerisinde Erken Erişim versiyonu ile karşımızda olacak. Şu an için Steam mağazasında demosu da bulunan oyun ile ilgili ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor


İlginiz Çekebilir: Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 22 – 28 Ağustos


Bildiğiniz üzere Türk oyun geliştiriciler ile ülkemizdeki oyun kesimi gitgide daha da gelişiyor ve vakit içerisinde daha fazla dikkat çeken oyunun geliştirilme kademesinde olduğunu öğreniyoruz. Ex Natura ise bunlardan bir tanesi.

Türk Oyunu Ex Natura, Bu Yıl Bizlerle Olacak

Merkezi İstanbul kentinde bulunan Blackburne Games bünyesinde geliştirilmekte olan Ex Natura, insanlığın öncesindeki çağda geçen ve doğayı kurtarmak üzere çaba ettiğimiz bir kıssa sunacak. Aksiyon odaklı ve Souls tipi bir tecrübe sunacağı söylenen oyunun demosu şu an için Steam mağazasında bulunuyor iken, Kasım ayında da Erken Erişim etabı ile oyuncuların beğenisine sunulacak. Stüdyo tarafından yapılan açıklama ise şu halde;

Merhaba Tabiat Savaşçıları,

Geliştirmekte olduğumuz Ex Natura oyunumuzun demosunu, Haziran ayında steam demo şenliğinde yayınladık. Geliştirme süreci devam eden oyunumuzun Steam’deki demo versiyonunu, sizlerden aldığımız geri dönüşlerle birlikte güncellemeye devam ediyoruz. Planımız 2022 Kasım ayı sonu erken erişimle oyunu sizlerin beğenisine sunmak ve geliştirmeye devam etmek.

Oyunumuzda 9 farklı bölge bulunuyor. Bu bölgelerde oyuncularımız için çözülmesi gereken bulmacalar, gayret etmeleri gereken düşmanlar, aşması gereken maniler hazırladık. Her kısmın sonuna da eşsiz özellikleri olan Bosslar koyduk.

1 – Orman

2 – Zindan

3 – Bulut Üstü

4 – Bataklık.

5 – Mağara / Tünel

6 – Yükseliş

Bölüm sonunda ki Bossları tasarlarken birebirinden farklı değişik dövüş ve akın mekanikleri yapmaya ihtimam gösterdik. Maksadımız sıradanlığı ortadan kaldırarak oyuncular için eşsiz bir aksiyon hissiyatı sağlamak ve her Boss için oyuncuyu farklı strateji oluşturmaya yönlendirmek.

Oyunumuzda ana karakterin gelişimi için pek çok ayrıntı ve sürprizler hazırladık. Oyuncunun geçirdiği her vakti dolu dolu yaşatan eşsiz bir dünya hazırladık.

Ex Natura Demo versiyonuna ulaşmak için tıklayınız.

Sosyal Medya hesaplarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Başa dön tuşu