Aylık EA Play Aboneliğinde Büyük İndirim!

Aylık EA Play aboneliği sonlu bir müddetliğine % 80 indirim ile 8 TL üzere kaçırılmayacak bir fiyata indi. Kütüphanesinde dikkat çeken birçok üretimin bulunduğu servisi daha evvelden denemediyseniz, bu fırsatı kaçırmamanızı öneriyoruz.

EA Play, Electronic Arts tarafından oyunculara sunulan abonelik servislerine güzel bir alternatif oluyor. Esasen evvelden EA Access ve Origin Access olarak PC ve konsollar olarak ayrılıyordu. Ne var ki Amerika menşeli yayıncı 2020 yılının Ağustos ayı içerisinde yaptığı duyuru ile iki tarafı EA Play çatısı altında birleştirmişti. Origin Access Premier ise EA Play Pro ismini almıştı.

Hem işleyiş hem de sunulan imkanlar açısından rastgele bir farklılığın yaşanmadığı serviste, Electronic Arts tarafından yayınlanan oyunları erkenden deneme fırsatı bulmanın yanı sıra abonelere özel içerikler, her çeşitten satın alımlarda % 10 indirim hakkı ve vakitle genişleyen fiyatsız oyun kütüphanesi üzere avantajları devam ediyor. Bunların yanı sıra özel oyun içi meydan okumalar ve seçili oyunlar ile ilgili olarak aylık mükafatlar üzere avantajları da oluyor.

Aylık EA Play Aboneliği için Kaçırılmayacak Fırsat!

Daha evvelce EA Play abonelik servisini denememişseniz, aylık aboneliği 15 Kasım 2022 tarihine kadar indirimli olarak 8 TL‘ye alabiliyorsunuz. Yenilenme vakti geldiğinde ise 39.99 TL ödemek durumunda olacaksınız. Bu süreçte de Mass Effect Legendary Edition, Titanfall 2, It Takes Two, Mirror’s Edge Catalyst, DIRT 5, Battlefield, Dead Space, Dragon Age, Need for Speed ve Star Wars serisinin oyunlarını ve daha fazlasını oynayabilmeniz mümkün olacak.

Başa dön tuşu