The Elder Scrolls Online: Firesong, 15 Kasım’da Konsollara Geliyor

The Elder Scrolls için bu yılın son indirilebilir içeriği olan The Elder Scrolls Online: Firesong, dün PC için otuz altıncı güncelleme ile yayınlanmıştı. Artık ise sırada, konsol versiyonları var ve yapılan açıklamaya bakılırsa, fazla bir vakit beklemeyeceğiz. Açıklamanın ayrıntıları haberimizde.

The Elder Scrolls Online: Firesong, Konsollara da Geliyor

Bugün The Elder Scrolls Online’ın yıl uzunluğu süren Breton Efsanesi kıssası, daha evvel keşfedilmemiş bir bölge, yeni karakterler, eşsiz koleksiyon eşyaları ve başarımlar dahil 15 saatlik yeni öykü içeriği ile Firesong’un PC/Mac için çıkışıyla destansı bir sona kavuşuyor. 2022’nin bu son DLC’si Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsollarına 15 Kasım’da geliyor.

Bu yeni kıssa DLC’sinde oyuncular, Systres takımadasının en kuzeyinde yer alan yabanî Galen adasını keşfedecek, druid’lerin hayatlarına ve kültürlerine derinlemesine dalacak ve Galen’ı iç tehditlerden korumak için savaşacak. The Elder Scrolls Online: Firesong’da oyuncular nihayet Ascendant Lordu ile yüzleşerek yıl uzunluğu süren Breton Efsanesi maceralarını destansı bir sona kavuşturacak. Firesong DLC’si tüm ESO Plus üyeleri için fiyatsız, üye olmayan oyuncularsa oyun içindeki Crown Store’dan satın alabilir.

Yeni bölge hakkında ayrıntılar, bonus misyonlar ve eşsiz mükafatların yanında yeni Tales of Tribute Patron’ı Druid King’in tanıtımı da dahil Firesong hakkında birçok bilgi The Elder Scrolls Online resmi web sitesinde.

Firesong DLC’siyle birlikte yayınlanan 36. Güncelleme ana oyun yaması, tüm ESO oyuncuları için fiyatsız bir güncellemedir ve birtakım istikrar değişiklikleri, kusur düzeltmeleri ve yeni özellikler içerir. Bu yeni özelliklere düşmanlara özel maksat işaretleri koyma (oyuncuların müttefikleriyle daha âlâ koordine olmasını sağlar), metin okuma erişilebilirlik ayarı, kentlerde ve kasabalarda sınıf pet’lerini gizleme ayarı ve oyuncu konutları sistemine yapılan birtakım iyileştirmeler dahildir.

36. Güncelleme yama notlarının tamamı için resmi forumlarımıza göz atmayı unutmayın.

Başa dön tuşu