Taş gibi oyuncu ekipmanı! Logitech Pro X oyuncu kulaklığı ilk bakış

Türkiye’de oyun alanında ekipman üreten sayılı firma mevcut. Hakikaten Logitech de bu firmaların başında geliyor. Gerek amatör, gerekse de profesyonel olarak e-spor ile ilgilenen pek çok oyun sever genel olarak Logitech’in ekipmanlarını tercih ediyor.

Bu durumun temel sebebi ise Logitech’in geniş bir eser yelpazesine sahip olması. Yani Logitech’te 200TL’ye satılan bir ekipman bulabileceğini üzere 1000 – 2000 TL ortasına da birebir ekipmanın çeşitli muadillerini bulabiliyorsunuz. Burada odak noktası e-spor ile ya da oyunlarla ne kadar içli dışlı olduğunuz.

Taş üzere oyuncu ekipmanı! Logitech Pro X oyuncu kulaklığı birinci bakış

Eğer oyun oynamayı önemli manada seviyorsanız Logitech Pro X tam da size nazaran bir eser diyebiliriz. Çelik ve alüminyum materyalden üretilen Logitech Pro X, RGB ile donatılmış muadillerine oranla daha sağlam bir yapıya sahip. Dilerseniz 1200 TL pahasındaki kulaklığın kutu açılış görüntüsüne aşağıdan göz atabilirsiniz.

Önümüzdeki günlerde Logitech Pro X için kapsamlı bir inceleme görüntüsünün geleceğini de tekrardan hatırlatalım. Bu ortada şunu da belirtmek isteriz. Önümüzdeki günlerde oyun tarafında pek çok inceleme ve farklı görüntüler da okurlarımızı bekliyor olacak. O yüzden YouTube kanalımızı takip etmenizi tavsiye ederiz.

Başa dön tuşu