God of War Ragnarök için Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Yılın en çok beklenen oyunlarından bir tanesi ile önümüzdeki ay büyük buluşmamızı gerçekleştireceğiz. Halihazırda ön-sipariş ile satın alabildiğiniz ve önümüzdeki Çarşamba günü ön-yüklemeye de açılacak olan God of War Ragnarök için çıkış fragmanı yayınlandı.

God of War Ragnarök için Çıkış Fragmanı

Son devirde, Sony Interactive Entertainment belirli başlı oyunlarının çıkış fragmanlarını fazla uzun tutmuyor. Yeni God of War için de bu geçerli. O denli ki, otuz saniyelik lakin etkileyici bir sunum bizleri bekliyor. Her ne kadar yeni diyebileceğimiz sahneler olmasa da, 2018 yılında çıkmış oyundan da dahil olmak üzere bizleri etkileyen pek çok sahneyi bir defa daha görebiliyoruz. Bu esna Odin, Thor ve Tyr de ekranımızı şereflendiriyor.

Yakın bir vakit evvel yayınlanan geliştirici günlükleri ile hem kıssanın gelişim süreci hem de oynanış mekanikleri hakkında yeni ayrıntılara ulaşabildiğimiz God of War Ragnarök, 9 Kasım 2022 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 5 için satışa sunulacak. Öykü olarak da Nors mitolojisinde kıyamet olarak nitelendirilen sürecin tesirlerini göreceğiz.

God of War Ragnarök Konusu

Dünyanın sona ereceği büyük savaşa hazırlık için Kratos ve Atreus olarak, hem dokuz diyarın tamamını gezerek ve yanıtları bulmaya çalışacak hem de diyarların güvenliği ile kendi güvenliğimiz ortasında bir ortaya varmak durumunda olacağız.

Başa dön tuşu