Steam’den oynaması ücretsiz 10 harika oyun!

Evde kaldığımız şu günlerde birçok oyuncu, oynaması fiyatsız oyunları keşfetmeye devam ediyor. Şayet sizler de fiyatsız oyun arayışındaysanız bu içeriğimize kesinlikle göz atmanızı öneririz.

Bilindiği üzere 2003 yılından beri hizmet veren ve de her geçen gün oyun sayısını artırarak dikkatleri üzerine çekmeye devam eden oyun platformu Steam, fiyatsız olmasına karşın oynaması epeyce keyifli olan birçok oyunu bünyesinde barındırıyor.

Peki bu oyunlar hangileri? An prestiji ile Steam üzerinde fiyatsız olarak oynayabileceğiniz, kimileri tanınan olan, kimileri ise tanınan oyunların gölgesinde kalan bu oyunlara gelin birlikte göz atalım.

İşte Steam’den fiyatsız olarak indirip oynayabileceğiniz 10 mükemmel oyun;

Counter-Strike: Küresel Offensive

Counter Strıke serisinin en çok satan eseridir. Oyunun Geliştiricileri, Valve ve Hidden Path Entertainment’dir.Oyun Ağustos 2012 de piyasaya sürülmüştür. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz FPS cinsinde bir oyundur.

Minimum Sistem İhtiyaçları:

İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP

İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0

DirectX: Sürüm 9.0c

Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

World of Warships

World of Warships tüm oyun özelliklerine eşit erişim sağlayan, en güzel oynaması fiyatsız MMO aksiyon oyunlarından biridir. Aralarında Missouri, Bismarck ve Yamato da bulunan 300’ün üzerinde I. ve II. Dünya Savaşı tarihî gemi World of Warships’te kumandanızda.

Daha evvel hiç olmadığı biçimde deniz savaşlarını yaşayın! Zırhlıların büyük toplarıyla imha edin, muhriplerle sinsice yaklaşın, kruvazörlerle bombardıman açın yahut uçak gemileri uçaklarıyla taarruza kalkın. Stratejinizi kurun ve vurun!

Hızlı bir PvP vuruşması için rastgele bir çatışma seçin, güçlü PvE senaryo savaşı için arkadaşlarınızla takım kurun yahut Sıralamalı Savaşlarda maharetlerinizi sınayın! Gerçek bir savaş arıyorsanız Klan faaliyetlerinizi başlatın! Klanınızı geliştirin, ekstralar kazanın, Klan liginin zirvesine tırmanın ve sunucunuzun en güzeli olun!

Minimum Sistem İhtiyaçları:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 7 x64 SP1

İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.66 GHz, Core i3 2.5 GHz, AMD Athlon II X2 2.7 GHz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: 1280×720; Nvidia GeForce GT 440/630, AMD Radeon HD 7660

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 53 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX 11

İlave Notlar: Teknik nedenlerden ötürü yalnızca oyunun Steam sürümü kullanılarak oluşturulan oyun hesapları desteklenmektedir.

Dota 2

Her gün, dünya çapındaki milyonlarca oyuncu yüzden fazla Dota kahramanından yalnızca birisi ile savaşa giriyor. İster oyunlarının 10. saati isterse 1000. saati olsun her vakit keşfedilecek yeni bir şeyler vardır. Sistemli güncellemeler ile oynanış, özellikler ve kahramanların devamlı evrilmesiyle Dota 2 hakikaten de kendi kendine hayat buluyor. Bütün kahramanlar fiyatsız olduğu bu oyunda, arkadaşlarınızı getirip parti kurabilirsiniz.

Minimum Sistem İhtiyaçları:

İşletim Sistemi: Windows 7 or newer

İşlemci: Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600

DirectX: Sürüm 9.0c

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX Compatible

Başa dön tuşu