Star Wars Jedi: Survivor Çıkış Zamanı Sızmış Olabilir

Star Wars Jedi: Survivor çıkış zamanı belirli olmuş olabilir. Şimdilik resmi bir açıklama olmasa da, devam oyununun 2023 yılının birinci çeyreğinde çıkması bekleniyor. Ayrıntılar haberimizde.

Respawn Entertainment tarafından geliştirilmekte olan Jedi: Survivor, geçtiğimiz ayın başlarında duyurulmuştu. Jedi Padawan olan Cal Kestis rolünde olup da Order 66 sonrasında, bir yandan İmparatorluk yandaşlarından kaçıyor, bir yandan geçmişimiz ile ilgili modülleri bir ortaya getirmeye, bir yandan da Jedi Order’ı yine kurma vazifesindeki eğitimimizi tamamlamaya çalıştığımız Jedi: Fallen Order için devam niteliği taşıyacak yeni oyun, PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulacak.

Bir evvelki oyunu anlatılan öyküler, dünyalar, karakterler ve dövüş mekaniği manasında bir adım öteye taşıyacak olan Jedi: Survivor, bizlere beş yıl sonrasını gösterecek. Galakside geriye kalan son Jedi’lardan biri olmanın tartısını da hissetmeye başlayan Cal Kestis, en büyük yardımcısı BD-1 ile peşindeki İmparatorluk’tan kaçmaya devam edecek. Senaryo boyunca bizleri tekrar tanışacağımız ve tarafımıza çekebileceğimiz farklı bir karakter takımı bekleyecek.

Star Wars Jedi: Survivor Çıkış Vakti Belirli Oldu Gibi

Şu an için Electronic Arts yahut Respawn Entertainment tarafından oyunun çıkış tarihine ait bir açıklama yapılmış değil. Lakin PlayStation mağazasının bilgi tabanını inceleyen ve her yeni hareketi rapor eden Twitter hesabı PlayStationSize, Şubat sonu yahut Mart başı üzere yeni maceraya başlayabileceğimizi söylüyor.

Önümüzde daha oldukça uzun bir vakit var ve bu süreçte birçok tanıtım ile karşılaşacağız. Şimdilik rastgele bir işaret almış değiliz, ancak halihazırda PlayStation ve Steam üzerinde istek listenize almaya başlayabildiğiniz oyunun çıkış tarihi The Game Awards 2022 sırasında duyurulabilir. Elbette bu gösterinin öncesindeki bir vakitte da gerçekleşebilir. Gelişmeleri takipte olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu