Pokemon GO, Gaming İstanbul 2022 ile Dönüyor

Mart ayında ülkemiz pazarına girmiş olan tanınan taşınabilir oyun için sürat kesmeden Ankara, İstanbul ve İzmir vilayetlerimizde bir dizi topluluk aktiflikleri gerçekleştirmişti. Geçtiğimiz ay içerisinde de farklı vilayetlerde bir topluluk aktifliğinin düzenlediği Pokemon GO, Gaming İstanbul 2022 ile geri dönüşe hazırlanıyor. Pekala bu sefer bizi neler bekliyor? Ayrıntılar haberimizde.

Bu hafta 16 Eylül 2022 Cuma günü başlayıp da 18 Eylül 2022 Pazar günü sona erecek olan Gaming İstanbul 2022 sırasında Pokemon GO, eğitmenleri memleketler arası oyun, espor ve dijital cümbüş dünyasının Türkiye’deki en büyük kutlama tertibinde bir ortaya getirecek. Yapılan resmi açıklama şöyle;

Pokemon GO, Eğitmenleri Gaming İstanbul’da Bir Ortaya Getirecek

Mart 2022 prestijiyle Türkçe lisan takviyesine kavuşan dünyaca ünlü taşınabilir oyun Pokemon GO, Milletlerarası oyun, espor ve dijital Cümbüş dünyasının Türkiye’deki en büyük buluşma noktası Gaming İstanbul 2022’de ulusal ve memleketler arası oyun severler ile buluşmaya hazırlanıyor. GIST 2022 Dr. Mimar Kadir Topbaş Şov ve Sanat Merkezi’nde 16 – 18 Eylül tarihleri ortasında gerçekleşiyor.

Etkinliğin gerçekleşeceği 3 günden rastgele birine katılan Eğitmenler, oyun içi özel bonusların yanında Sponsorlu PokeDurak’larda Porygon, Unown G, Unown I ve Joltik ile müsabakaları sağlayan özel Alan Araştırmaları’na girebilecekler. Aktiflik alanında yeni Spor Salonları ve PokeDuraklar mevcut olacak ve aktiflik müddetinde kullanılan Yem Modülleri 6 saat tesirli olacak.

Eğitmenler 16 – 17 – 18 Eylül 2022 tarihlerinde, 10.00 – 20.00 saatleri ortasında cümbüşe katılabilecekler. Pokemon GO’daki aktiflik, fizikî olarak Dr. Mimar Kadir Topbaş Şov ve Sanat Merkezi’nde bulunan tüm Eğitmenler için büsbütün fiyatsız olarak gerçekleşecek. Eğitmenleri, aktiflik hakkında ayrıntıları kaçırmamak ve gelecek sürprizlere göz atmaları için Pokemon GO blog sayfası adresine ve Pokemon GO Türkiye resmî toplumsal medya hesaplarını takip etmeye davet ediyoruz.

Pokémon GO Türkiye Resmî Toplumsal Medya Hesapları:

Instagram

Twitter

Facebook

Başa dön tuşu