Star Wars Jedi: Fallen Order tanıtıldı!

Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Respawn Entertainment, tek oyunculu üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu Star Wars Jedi: Fallen Order’ın 15 Kasım’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Star Wars Jedi: Fallen Order tanıtıldı!
 

Oyun ön siparişe açıldı. PlayStation Store’da standart sürümü 399,00 TL ve Deluxe sürümü 459,00 TL; Xbox Store’da standart sürümü 399,50 TL ve Deluxe sürümü 468,00 TL; Origin’de ise standart sürümü $59.99 ve Deluxe sürümü $69.99. Deluxe sürüm’de oyunun perde ardındaki kıssaya göz atmanızı sağlayacak “Director’s Cut”, ekstra içerikler ve kozmetik ekipmanlar bulunacak.

Tüm galaksiyi kapsayan bir macera, Respawn Entertainment imzalı yeni 3. şahıs aksiyon-macera oyunu STAR WARS Jedi: Fallen Order’da sizi bekliyor. Bu öykü temelli tek oyunculu oyunda, Kısım 3: Sith’in İntikamı’ndaki olayların akabinde Buyruk 66’nın elinden güç bela kurtulan bir Jedi Padawan’ın yerine geçeceksiniz.

Jedi Düzeni’ni tekrar kurma gayesiyle geçmişinizdeki eksik kesimleri toplayarak eğitiminizi tamamlamalı, yeni Güç yetenekleri edinmeli ve ikonik ışın kılıcı sanatında ustalaşmalısınız. Olağan bu sırada İmparatorluğun ve ölümcül Engizisyoncuların bir adım önünde olmak zorundasınız. 

 
Yeteneklerinizde ustalaşırken, STAR WARS sinemalarındaki ışın kılıcı savaşlarının heyecanını yansıtmak üzere tasarlanan sinematik tadındaki ışın kılıcı ve Güç düellolarına katılacaksınız. Karşılaşacağınız düşmanların güçlü ve zayıf taraflarını göz önünde bulundurarak strateji geliştirmeniz ve aldığınız Jedi eğitiminden makul faydalanarak rakiplerinizi alt edip gizemleri çözmeniz gerekecek.
 
STAR WARS hayranlarının anımsayacağı ikonik yerler, silahlar, donanımlar ve düşmanların yanı sıra, STAR WARS’a birinci sefer eklenen yeni karakterler, yerler, yaratıklar, droidler ve düşmanlar da bulunuyor. Bu özgün STAR WARS kıssasında, kısa mühlet evvel İmparatorluk tarafından ele geçirilen galakside gezineceksiniz.

Jedi’ları büsbütün ortadan kaldırmaya çalışan İmparatorluk karşısında, kaçak bir Jedi kahramanı olarak hayatta kalmak için savaşarak ve yok olan bir uygarlığın sırlarını çözerek Jedi Düzeni’ni tekrar kurmaya çalışacaksınız.

Başa dön tuşu