Samsung, Fortnite’ta Mağaza Açtı

Samsung, metaverse’ün en başarılı temsilcilerinden Fortnite’ta kendi özel dünyasını oluşturdu. Dünya içinde Samsung ürünlere göz atılabilir, özel bir mini oyun oynayabilirsiniz.

Fortnite, bir battle royale oyunu olarak çıkış yapsa da günümüzde metaverse konseptini en iyi yaşatan platformlardan birisine dönüştü. Fortnite evreni, artık markaların da özel dünyalar oluşturduğu topluluk alanı haline geldi.

Bugün de büyük bir marka daha Fortnite’ta boy göstermeye başladı. Oyuncular, “Samsung Smart City” adlı dünyaya atılarak Samsung’un ürünlerine göz atabilecek, mini oyunlar oynayabilecek.

Samsung’un Fortnite dünyasında neler var?

samsung fortnite

Samsung, Fornite için oluşturduğu dünyasına oyuncuların etkileşimde bulunabilecekleri ürünler ekledi. Şirketin yeni Galaxy S23 cihazlarıyla katlanabilir Galaxy Z serisi ve Odyssey serisi monitörler gibi ürünleri, haritanın çeşitli noktalarında sergileniyor.

samsung

Dünya içinde ‘Fun Game Quest’ adlı, saklambaç benzeri bir oyun da yer alıyor. Oyuncular, dünyaya gizlenmiş Galaxy S23’leri bularak bu cihazları oyun sonuna kadar elinde tutmaya çalışıyor.

samsung

Oyuncular, dünyaya gizlenmiş Nightography ve Knox tuşlarıyla da özel güçlere sahip olabiliyorlar. Nightography tuşunu bulan oyuncular uzun mesafeleri görmelerini sağlayan yakınlaştırma kabiliyetine, Knox tuşunu bulanlar ise ekstra korumaya kavuşuyor.

Samsung’un Fortnite dünyasına nasıl girilir?

Fortnite’taki Samsung dünyasına “8526-6648-9508” koduyla erişebilirsiniz.

18 Yaşından Küçükler, Fortnite Mobile Oynayamayacak (Oyuna Servet Harcama Devri de Bitiyor)

Başa dön tuşu