Riders Republic, 1 Hafta Ücretsiz Oynanabilecek

PC (Epic Games Store ve Uplay), PlayStation 4, PlayStation 5, Stadia, Xbox One ve Xbox Series için 27 Ekim 2021 tarihinde satışa sunulmuş olan Riders Republic, dünya genelindeki kırsal alanlarda ekstrem sporlar heyecanını bir epey yaşatan tecrübe sunuyor. Şayet oyunu şimdi denemediyseniz, yarın prestijiyle yeni bir ücretsiz hafta sonu programının başlayacağını söyleyelim. Ayrıntılar haberimizde.

Steep oyununun da geliştiricisi olan Ubisoft Annecy tarafından geliştirilen ve Ubisoft yayıncılığında satışa sunulan Riders Republic, kendinize uygun bir karakter oluşturduktan sonra, etap kaydederek çok çeşitli sporlarda isim yapmak için gayret edeceğiniz bir meslek modunun yanı sıra kooperatif olarak arkadaşlarınızla yahut PvP olarak öbür oyuncular ile oynayabilme imkanı da sunuyor. Bisiklet, kar kayağı, wingsuit ve çok daha fazlasını kullanabilmenizin mümkün olduğu Riders Republic, elli kişinin kıyasıya rekabete ek olarak, altıya altı kadro gayretleri de yer alıyor.

Riders Republic için Fiyatsız Hafta Sonu Başlıyor

Son olarak Şubat ayı içerisinde oyun için düzenlenen fiyatsız oynama sürecinin akabinde, bu hafta da öteki bir fiyatsız hafta sonu programı bizi bekliyor. PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series konsolları kapsamındaki program, 8 Eylül 2022 yani yarın TSİ 21:00 sıralarında başlayacak ve halihazırda PlayStation konsollarında ön-yükleme yapılabiliyor.

Programın bitiş tarihi Xbox kullanıcıları için 12 Eylül 2022 iken, PlayStation kullanıcıları ise 15 Eylül 2022 tarihine kadar oynamaya devam edebilecekler.

Bu programın düzenlenmesinin ana sebebi, Ubisoft Forward sırasında Riders Republic için yeni bir içerik duyurusunun yapılacak olması. Haliyle bu fiyatsız çeşit ile etkin oyuncu kitlesinin genişletilmesi de hedefleniyor. Aslında bu usul programlar ekseriyetle daha fazla kitleye ulaşabilmek için düzenleniyor ve Fransız yayıncı da görünen o ki ekstrem sporlar oyunundan bir epey umutlu yahut halihazırdaki sayılar pek kâfi gelmemiş.

Başa dön tuşu