Fall Guys Ücretsiz Modele Geçişini Gerçekleştirdi

Geçtiğimiz ay içerisinde yapılan duyurunun akabinde, en nihayetinde Fall Guys ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunuldu. Artık tek kuruş ödemeden indirip, tercihen çapraz platform dayanağıyla de bu eğlenceli oyunu oynayabileceksiniz.

Fall Guys Fiyatsız İndirilebilir Oldu

Bugün prestijiyle geçilen fiyatsız modelin akabinde, Fall Guys hem Steam mağazasından kaldırıldı hem de birinci dönem başlamış oldu. yeni düzeyler, kostümler, gayretler, daima gelişen oynanış, platformlar ortası oynayabilme ve ilerleme kaydı yapabilme imkanı sunacak.

İlk dönemin başlaması ile eş vakitli olarak yayınlanacak ve yeni oyun içi kredi Show-Bucks ile satın alınabilecek olan Dönem Bileti, aşina olacağımız biçimde yüz düzeyden oluşacak ve içeriğinde yeni kostümler ve kilidi açılabilir mükafatlar bulunacak. Şayet yüz seviyeyi dönem bitmeden tamamlayabilirseniz, sıradaki Dönem Bileti’ni de kazanmış olacaksınız. Öte yandan, halihazırdaki sürümde sahip olunan bütün Kudos’ların da yeni sürüme aktarılacağı söyleniyor.

Eğer oyunu daha evvelden Steam mağazasından satın almışsanız, yeni güncellemelere, yeni dönemler ile gelen içeriklere ve özelliklere erişim sağlayabileceksiniz. Aksi takdirde PC platformunda Epic Games Store sizi bekliyor olacak.

Son olarak, Fall Guys oyunu tekrar evvelce satın almış ve oynamış iseniz Legacy Pack armağanınız olacak. Dönem Bileti içeren bu pakette, lakap, isim levhası, Regal, Veggie Dog ve Feisty Dwarf kostümü de bulunuyor. Daha fazla ayrıntı için resmi sayfaya göz atmayı unutmayın.

Fall Guys Hakkında

Sakarlığın diyarına dalıp pürüzlerden kaç ve zafere ulaş. Acemi misin uzman mı? Tek misin gruplu mi? Fall Guys, daima gelişen, cümbüş dolu bir tecrübe sunuyor. Kazanmaktan daha kıymetli tek şey çok saçma gözükmek. En şapşal kostümü giy ve sıraya geç. Şov başlamak üzere!

Rekabet ve İşbirliği: Herkesin tek olduğu rekabetçi oyunlarla işbirliği gerektiren uğraşlar ortasında yuvarlan ya da 3 arkadaşınla birleşip Blunderdome’a yol al!

Arkadaşlarınla Oyna: Fall Guys, platformlar ortası oyunu, oyun partilerini ve Epic Games Hesabından platformlar ortası ilerleme kaydını takviyeler.

Sürekli Gelişen İçerik: Sonlu Müddetli Etkinliklerle ve yeni oyun modlarıyla oyun daima yepisyeni. Her dönemde yeni kostümler, işbirlikleri, pürüzler ve oynanış biçimleri.

İhtişamlı Özelleştirme: Çeşitli Renkler, Desenler, Kostümler ve İsim Levhalarından istediğini seç.

Başa dön tuşu