Prime Gaming Ağustos 2022 Oyunları Belli Oldu

Amazon tarafından yapılan duyuru ile Prime Gaming Ağustos 2022 oyunları aşikâr oldular. Prime Gaming kapsamında etkin aboneliği bulunan kullanıcılar, önümüzdeki ay altı oyunu ek bir fiyat ödemeden servisten indirebilecekler. Seçilen oyunlar ve ayrıntıları haberimizde.

Epic Games mağazasına emsal olarak, Prime Gaming servisi üzerinden de nizamlı olarak her ay birçok oyun indirmeye sunuluyor. Ağustos ayına girmemizle birlikte, birinci günden abonelere sunulacak olan oyunlar da ortaya çıktılar.

Prime Gaming Ağustos 2022 Oyunları Neler?

  • StarCraft: Remastered
  • Zak McKracken and the Alien Mindbenders
  • Beasts of Maravilla Island
  • Recompile
  • ScourgeBringer
  • Family Mysteries: Poisonous Promises

Listedeki dikkat çeken oyunlardan StarCraft: Remastered, 1998 yılında çıkmış olan oyunun yenilenmiş hali oluyor. Yeni teknolojilere nazaran geliştirilen oyun, geniş 4K çözünürlüklü grafikler, çevirimiçi oyun, liderlik tabloları, ses ve çok oyunculu uyumluluk özellikleri kazanarak oyuncular ile buluşmuştu.

Tron gibisi dijital bir dünyada geçen Metroidvania stili bir platform oyunu olan Recompile, yarı açık dünya bir oynanış sunacak. Bir yapay zekanın doğuşuna şahit olacağınız ve ilerledikçe dallanıp budaklanacak olan bir kıssada, şiddetli çatışmalara girecek ve kendi yolunuzu çizeceksiniz. Haliyle, vereceğiniz kararlara nazaran birden fazla bitiş sizi bekleyecek. Bütün öykünün gerçek vakitte bir saniye sürdüğü Recompile senaryosu boyunca, seyahat yetenekleriniz ile antik dijital ortamların altında birçok sırrı keşfedecek ve sistem genelinde yine şekillendireceksiniz.

Dikkat çeken bir öbür oyun ise ScourgeBringer. Roguelite ögeleri barındıran platform oyunu olan ScourgeBringer oyununda, Kyhra isimli bir karakteri yönetiyorsunuz. Bilinmeyen diyarlarda dolaştığınız kıssa boyunca, karakterinizin geçmişinin mührünü koruyan antik makineler ile savaşıyorsunuz.

Listenin geri kalanındaki Zak McKracken and the Alien Mindbenders, Beasts of Maravilla Island ve Family Mysteries: Poisonous Promises, macera tipine beğenilen alternatif olabilecek oyunlar olarak karşımıza çıkıyorlar.

Başa dön tuşu